Google запустить в Росії музичний сервіс на основі YouTube. Як записатися на ранній доступ?

Що належить компанії Google відеохостинг YouTube повідомив про перейменування підписки YouTube Red в YouTube Premium і запуску музичного сервісу YouTube Music. Цей сервіс буде працювати в декількох країнах світу, в тому числі в Росії.

YouTube Music буде доступний в безоплатній та платній версіях. Користувачі зможуть слухати і шукати музичні композиції, плейлисти і цілі альбоми, в тому числі у фоновому режимі на мобільних пристроях, а також переглядати особисті рекомендації. У безкоштовної версії їм доведеться прослуховувати рекламу, яка відключиться при оформленні підписки YouTube Music Premium. Платять передплатники Google Play Music отримають цю підписку безкоштовно.

YouTube Music

У США вартість підписки на YouTube Music Premium складе 9,99 долара в місяць, її власники також зможуть скачувати музику для прослуховування без підключення до інтернету. У Росії підписка на Google Play Music коштує 159 рублів на місяць, тому, швидше за все, YouTube Music Premium буде коштувати стільки ж.

Запуск YouTube Music відбудеться в найближчі тижні. Записатися на ранній доступ до сервісу можна на сайті YouTube.

YouTube Music

Підписка на YouTube Premium обійдеться в 11,99 долара в місяць. Як і у випадку з YouTube Red, користувачі зможуть дивитися відео на YouTube без реклами, завантажувати відео на пристрої та отримають доступ до ексклюзивного контенту. Для існуючих абонентів YouTube Red ціна залишиться колишньою — 10 доларів на місяць. Для оформлення передплати на YouTube Premium спочатку потрібно підписатися на YouTube Music Premium. Чи буде платний відеосервіс доступний в Росії, невідомо.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector