Google стежить за кожним вашим кроком. Як відключити стеження?

стеження

Журналісти Associated Press з’ясували, що Google не перестає відстежувати переміщення користувача після відключення записи «історії місцезнаходжень». Навіть якщо користувач не надає додаткам доступ до даних геолокації, Android все одно визначає його місце розташування і відправляє ці відомості в Google.

Google стежить за користувачами для того, щоб показувати їм таргетовану рекламу і збирати дані для поліпшення якості обслуговування. Завдяки цьому можна дізнаватися прогноз погоди без встановлення сторонніх додатків, отримувати новини і пошукову видачу, пов’язану з містом, в якому ви перебуваєте, а також рекомендації в випливають повідомленнях (наприклад, з проханням поставити оцінку відвіданих закладу).

Нехай у Google і благі наміри, але далеко не всім подобається таке стеження, тим більше, що вона дозволяє відтворити карту всіх пересувань. Виходить, що «історія місцезнаходжень» як і раніше продовжує записуватися, її не видно користувачеві, але зберігається прив’язаною до його облікового запису і доступна Google.

Стеження здійснюється за допомогою додатків Google, яким на системному рівні надано доступ до даних геолокації (карти, пошук, Google Assistant і т. Д.) Щоб відключити її, потрібно відкрити настройки облікового запису Google, перейти в розділ «Відстеження дій» і відключити тумблер навпаки «Історії додатків і веб-пошуку». Також потрібно переконатися, що у вас відключена «Історія місцезнаходжень».

налаштування

Після цього додатка Google перестануть збирати дані, які використовуються для персоналізації сервісів. Вони як і раніше зможуть отримувати відомості про місцезнаходження, але Google перестане використовувати їх для показу релевантної інформації.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector