Google Assistant навчився розмовляти російською мовою. Як користуватися «розумним» помічником

Google

Голосовий помічник Google Assistant нарешті отримав підтримку російської мови. Асистент працює на основі штучного інтелекту та підтримується «розумними» колонками сімейства Google Home, а також Android- та iOS-пристроями.

Нова версія Assistant з російською мовою вже зараз доступна в магазинах Google Play і App Store для російських користувачів. Правда, все відразу отримати її не зможуть — оновлення поширюється хвилями і може з’явитися для вас через один, два або навіть кілька днів.

Користуватися Assistant просто: досить завантажити його з відповідного магазину додатків і пройти невелику налаштування. На Android-пристроях додаток можна встановити в якості помічника за замовчуванням: для цього потрібно зайти в «Налаштування» → «Додатки» → «Додатки за замовчуванням» і в пункті «Голосовий помічник» вибрати Assistant, після чого з’явиться можливість викликати його утриманням кнопки « додому ». Власникам гаджетів на iOS доведеться запускати асистент як будь-яку іншу програму.

Нагадаємо, що вперше Google Assistant з підтримкою нейромереж і машинного навчання був представлений в травні 2016 року. На даний момент асистент підтримує англійська, німецька, індонезійська, італійська, японська, корейська, португальська, хінді, іспанська та російська мови.

Завантажити для iPhone

Завантажити для Android

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector