Facebook месенджер. Як отримувати повідомлення на ПК і як користуватися на комп’ютері? —


На даний момент якщо говорити про месенджерах, то безумовно на першому місці знаходиться Viber. Але проблема вайбера полягає в тому, що для реєстрації потрібен мобільний телефон, а точніше смартфон. Хоча і є спосіб зареєструватися і користуватися Вайбером на ПК і ми про це писали ось тут, але зробити це можуть далеко не всі і іноді зусилля не виправдовують результат. У той же час після блокування вконтакте і однокласників в Україні велика кількість людей перейшло на FB і вже з нього на месенджер. І на відміну від мобільних месенджерів їм досить легко і просто користуватися за допомогою браузера без установки будь-яких додаткових програм і додатків.

Як користуватися месенджером фейсбук на ПК?

Для цього має окремий сайт https://www.messenger.com/p>

Після того як ви залогінетесь на цьому ресурсі ви отримуєте доступ до всіх листуванням в facebook в більш зручному вигляді. Але і це ще не все …

Адже при правильному налаштуванні ви будете отримувати повідомлення про нові повідомлення навіть в тому випадку якщо сам сайт закритий. Також можна налаштувати і звукові повідомлення та повідомлення в браузері.

Як налаштувати повідомлення в мессендежере Facebook

Все зводиться до того, що потрібно банально їх всюди дозволити, мається на увазі повідомлення.

1. Включити в налаштуваннях FB

Заходимо в настройки фейсбук

Вибираємо пункт повідомлення і в ньому ПК і мобільні пристрої. Тут необхідно включити повідомлення навіть в тих випадках коли Фейсбук закритий. На цьому ПК браузер за замовчуванням Хром і з цієї причини включаємо хром. У вас може бути інший, але суть від цього не меянтеся.

2. Включити повідомлення в браузері

У лівій верхній частині екрану тиснемо лівою кнопкою і включаємо повідомлення.

Після таких маніпуляцій Вам не потрібно постійно перевіряти нові повідомлення сидячи за комп’ютером і як тільки прийде нове повідомлення Вам в правому нижньому кутку прийде повідомлення у вигляді спливаючого віконця і звукового повідомлення

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector