Device M — тариф Водафон для планшета. Чи варто підключати? Порівняння!

Водафон фото таксі
Ми вже розглядали тарифні плани для планшетів, але на той момент компанія Водафон не надавала даний пакет, спочатку створений для виходу в мережу, а не для дзвінків. Варто також відзначити, що введення в експлуатацію даного пакета прийшло на чергове подорожчання від Водафон і збільшення вартості пакета Red S до 60 грн. Логічно порівнювати даний пакет необхідно з аналогічним, а це якраз і є найдешевший пакет для смартфона в Водафон — Red S.

Послуги в пакеті Device M vs Red S

Device M

Red S

абонплата

50 грн

60 грн

Інтернет

5 гігабайт (при активації вам нібито дають ще 2 гігабайти додатково, але це тільки на перший місяць тому враховувати його теж не варто)

4 гігабайти

Дзвінки всередині мережі

50 копійок за хвилину

Безлім

Дзвінки на інші оператори

50 копійок — хвилина

75 хвилин і 25 копійок за хвилину понад пакет

Дзвінки за кордон

10 грн за хвилину

25 хвилин

смс

3 грн за штуку

50 штук

Як бачимо, при незначному збільшенні доступного трафіку з 4 до 5 і зменшеної абонплати на 10 грн, ви отримуєте пакет з якого:

  1. Невигідно дзвонити навіть всередині мережі
  2. відправляти смс
  3. І повністю відсутні хвилини і смс на інші оператори

З огляду на той факт, що даний пакет буде розміщений в планшеті, то можливо такі послуги не потрібні, але чому тоді не зробити його ще дешевше або не додав кількість мегабайт щоб воно в 2 і більше, раз перекривало схожі пакета для смартфонів і телефонів — залишається тільки здогадуватися.

замість висновку

Якщо ви є користувачем Водафон, то простіше буде перейти в пакет Red M за 90 грн і отримати 8 гігабайт інтернету, що відповідно покриє витрати за 2 пакети, а кількість трафіку залишиться на тому ж рівні. І з телефону роздавати WiFi на планшет.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector