Безлімітний 3g мобільний інтернет МТС Київстар лайфселл

безлімітний інтернет
Вже не раз піднімалася тема в пошуках гарного і недорого мобільного інтернету. І знайти такий пакет цілком реально, причому на даний момент практично всі оператори мобільного зв’язку надають приблизно однакові пакети. Яких цілком достатньо для використання в планшеті або смартфоні. Середня абонентська плата такого пакета становить 50 грн і в цю абонплату входить 2 Гб трафіку + безліміт всередині мережі та невелика кількість хвилин на інші оператори. Переконатися в цьому можна ознайомившись з матеріалом за цим посиланням.

Але всі ці пакети призначені для доступу в мережу, коли альтернативні варіанти — відсутні. Іншими словами для закачування і перегляду фільмів або музики будинку у всіх є домашній інтернет, на роботі або в гостях також можна підключитися до аналогічної мережі Wifi. А що робити якщо у вас немає такої можливості? І хотілося б відповісти на таке питання чи можна за допомогою 3g замінити звичайний провідний інтернет?

Ось з цим питання постараємося розібратися в даній статті!

Київстар

Компанія Київстар ні в одному тарифному плані не надає повністю безлімтного інтернету. Навіть у найдорожчому тарифному плані під назвою Все для VIP екстра з абонплатою в 900 грн в місяць лімітоване значення в розмірі 12 Гб.

Лайфселл

Серед всіх тарифних планів надаються компанією лайфселл найбільший шматок трафіку знаходиться в тарифі Lifecell Premium EXCLUSIVE. Абонентська плата даного пакета становить 800 грн, кількість безкоштовних гігабайт входять в дану абонплату становить 40 Гб. Що незрівнянно з тим же Київстаром.

МТС

Даний оператор надає трохи інші умови, і за допомогою тарифу 3g планшет ви можете отримати до 1 Гб трафіку в добу за 5 грн. Якщо враховувати, що в мережу ви будете виходити 30 днів поспіль, то виходить 30 Гб трафіку за 150 грн, що ще дешевше ніж той же Київстар і лайфселл.

Водафон

Що стосується компанії Водафон, то тут як завжди все дуже погано. Тому як за абонентську плату в розмірі 1000 грн в тарифі XXl ви отримуєте 15 ГБ трафіку. А за абонентську плату в 500 грн в тарифі XL — 10 ГБ. Послуг за допомогою яких можна скоротити витрати -не існує на відміну від інших операторів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector