Контентний сервіс Мегафон. Заборона контенту —


Користувачі мобільного оператора Мегафон часто зустрічаються з проблемою випадкових дзвінків на платні номери, спливаючих вікон, нав’язливих пропозицій. Також зараз нерідко зустрічаються шахраї, які представляються оператором мобільного зв’язку. Вони змушують абонентів здійснювати платні дзвінки, вводячи їх в оману. Таким чином, ваш баланс буде стрімко зменшуватися і ви зрозумієте, що такий доступ до платного контенту не принесе користі.

Щоб убезпечитися від порожньої або випадкової витрати грошей з рахунку, пропонуємо скористатися спеціальною опцією, що дозволяє здійснити заборона контенту Мегафон.

Детальний опис

Використання цієї функції дає можливість користувачам встановлювати обмеження на дзвінки, повідомлення або запити на короткі номери. Ця функція дає можливість зберегти кошти на контентному рахунку телефону, і захистити себе і близьких від непотрібних витрат на розважальні послуги. Активувати пропозицію мають можливість користувачі оператора Мегафон з будь-яким тарифним планом. Слід зауважити, що опція діє тільки в домашній мережі. За її межами сервіс функціонувати не буде.
Можливість здійснювати дзвінки на сервісні короткі номери не буде заборонена. До основного перевазі даної пропозиції відноситься її надання безкоштовно. Вам не знадобитися витрачати кошти ні на підключення опції, ні на абонентну плату.
Варто виділити певні характерні риси, притаманні даній пропозиції:

 • Послуга «Стоп контент» Мегафон не функціонує за межами домашнього регіону і в роумінгу.
 • Користувачі, яким необхідний платний контент, можуть ознайомитися з його ціною за допомогою спеціального прайсу. Відшукати його можна на сайті Мегафона.

Способи підключення послуги «Стоп-контент»

Щоб контролювати витрату коштів на платні послуги і захистити себе від шахраїв варто включити сервіс «Стоп-контент» Мегафон. Для здійснення активації, мобільний оператор пропонує вибрати один із способів. Давайте розберемося, як відключити непотрібний контент.

 1. Найпростіший спосіб, якщо ви можете скористатися інтернетом — активувати пропозицію в своєму особистому кабінеті. Для цього необхідно перейти на офіційний сайт мобільного оператора і авторизуватися. Далі, слідуючи підказкам, підключити послугу одним натисканням.
 2. Якщо ви не розібралися, як підключити пропозицію за допомогою персонального кабінету, тоді можна набрати на телефоні комбінацію * 195 * 801 # і натиснути клавішу виклику. У разі якщо опція підключилася, на ваш телефон надійде повідомлення.
 3. Крім того, користувачам надається можливість набрати ще один запит: * 526 #.
 4. Заборонити платні тематичні короткі номери можна, відправивши пусте повідомлення (0500914).
 5. Якщо вищевказані способи не підійдуть, то активувати послугу можна зателефонувавши на сервісний номер Мегафон (0500). Після з’єднання з консультантом, поясніть суть проблеми, і фахівець допоможе вам. Але пам’ятайте, що під час розмови співробітник компанії може запитати паспортні дані.
 6. Ви можете відвідати найближчого авторизованого дилера. Фахівці компанії Мегафон активують послугу «Стоп-контент» в найкоротший час.

Пропозиція почне працювати відразу після отримання вам текстового повідомлення про активацію. Час очікування становить не більше доби.

Деактивация опції «Стоп-контент»

Відключити заборона платних тематичних коротких номерів, і відновити доступ до контенту також можна за допомогою декількох способів:

 • Використання персонального кабінету, якщо у вас є доступ до інтернету;
 • Набір комбінації * 526 * 0 # і клавіша виклику;
 • Зв’язатися з консультантом мобільного зв’язку, звернувшись за номером сервісного обслуговування;
 • Звернутися до фахівця в найближчий офіс Мегафон;
 • Відіслати текстове повідомлення на номер 0500914.

Якщо будь-яка з операцій здійснена правильно, доступ до контенту буде відновлений, а на телефонний номер користувача надійде відповідне повідомлення. Після цього, ви зможете скористатися послугами на коротких номерах.

Джерело: https://protarify.ru

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector