Де буфер обміну на Андроїд телефоні і планшеті

Кожен користувач мобільних пристроїв або комп’ютерів рано чи пізно стикався з поняттям «Буфер обміну», але далеко не кожен розуміє принцип його роботи, а тим більше буває складно знайти місце, де він знаходиться, і визначити, які ресурси використовує.

Де буфер обміну на Андроїд телефоні і планшеті

Що таке буфер обміну

Це тимчасове сховище даних, що надається оперативною пам’яттю і призначене для перенесення або копіювання файлу / ів або частини файлу між додатками або в структурі однієї програми, використовуючи операції «вирізати» / «копіювати» / «вставити». На телефоні або планшеті під нього виділяється незначний обсяг пам’яті, близько 1 МБ, що ніяк не позначається на загальній завантаженості пам’яті телефону, і після перезавантаження пристрою все автоматично видаляється.

Де він знаходиться

Знайти і відкрити буфер обміну нескладно, правда, необхідно враховувати, що доступ до даного функціоналу доступний на андроїд версії 4.4 і вище.

На телефоні під управлінням операційної системи Android необхідно зайти в будь-який текстовий документ або в ряді випадків в будь-який рядок для введення тексту в додатку і натиснути на будь-який вільний місце і утримувати до появи вкладиша «Буфер обміну».

Буфер обміну на Android

Буфер обміну на Android

Після натискання, в залежності від зовнішнього оформлення, в нижній частині екрана з’являться вкладки (по типу закладок в браузері), де можна побачити збережені файли або фрагменти файлів.

І саме тут можна знайти все, що було скопійовано для подальшого використання. Кількість файлів буде залежати від обсягу пам’яті, відведеного під буферизацію.

Використання стороннього програмного забезпечення

Для тих, хто часто на телефоні / планшеті використовує функціонал буферизації, існує додаток «Clipper» — це буферний менеджер з простим і зрозумілим інтерфейсом і рядом корисних можливостей.

Додаток «Clipper»

Додаток «Clipper»

В даному додатку три основні вкладки: «Списки», «Буфер обміну» і «Нотатки».

У другій вкладці можна знайти останні 20 (обмеження встановлено за замовчуванням і знімається при покупці платної версії) автоматично збережених об’єктів на телефоні. При перевищенні позначки в 20 записів найбільш «стара» буде замінена.

Кожну позицію можна переглянути, відредагувати або перемістити в іншу вкладку, що дозволяє швидко визначити, де знаходиться потрібний фрагмент. Цей додаток відмінно підійде для користувачів, що активно працюють з текстовими документами, яким необхідно швидко знайти збережені документи.

Користь вищеописаного функціоналу величезна, і робота з текстовими документами, зображеннями, так і з усіма видами файлів зараз вже неможлива без нього. Так як кожен раз, натискаючи на кнопки «копіювати» або «вирізати», ви ставите його в тимчасове сховище, де він чекатиме своєї черги.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector