CPU does not have POPCNT в Apex Legends

Яке ж здивування геймерів, коли вони на своєму ігровому комп’ютері після установки Apex Legends бачать помилку «CPU does not have POPCNT». І по відношенню до системних вимог гри вона цілком підходить. Крім того, до цього моменту ПК «тягнув» все, що встановлювалося на жорсткий диск. Читайте далі, щоб дізнатися, чому гра не запускається.

Що означає помилка «CPU does not have POPCNT» в грі Apex Legends?

Коли ви бачите на екрані монітора цю помилку, значить ваш комп’ютер не підходить для гри. Чи не весь — а тільки його процесор. Він не годиться через те, що не підтримує потрібну грі інструкцію — SSSE 3. Якщо подивитися на параметри CPU через відповідну програму, то можна побачити SSE 3 в списку. Але це застаріла версія. Розробники вирішили, щоб не збільшувати цифру оновленою інструкцією вони додали ще одну букву «S». Тому для Apex Legends необхідна саме SSSE 3.

Ваш комп’ютер може повністю підходити за іншими параметрами і навіть бути могутніше. Але все псує один параметр CPU (процесора). Ці інструкції розробила і впровадила в свої продукти компанія Intel. Якщо у вашому комп’ютері встановлений процесор від AMD, і у вас проблеми з запуском гри, інструкції для усунення будуть нижче. Для ознайомлення з вимогами гри до вашим домашнім ПК, перейдіть по наступному адресою https://www.ea.com/ru-ru/games/apex-legends/about/pc-system-requirements.

Що таке SSSE 3 в процесорі?

SSSE 3 представляють собою набір низькорівневих команд (або інструкцій), які покликані поліпшити роботу системи і взаємодії між компонентами комп’ютера. Більш детальна інформація про цей параметр, думаю, буде просто нецікава. Якщо ви хочете переконатися самостійно в тому, що таку ваш процесор не підтримує, потрібно дізнатися його назву. Це можна зробити за допомогою диспетчера пристроїв Windows або за допомогою утиліт. Наприклад, CPU-Z. Доступна безкоштовна програма на офіційному сайті — http://cpuz.ru/cpuz_download.htm.

Робоче вікно програми

Робоче вікно програми CPU-Z

Дізнатися, чи підтримує CPU комп’ютера інструкцію можна в інтернеті через будь-який пошуковик. Але ви повинні вказати його модель, серію та інше. Це можна подивитися і в системному вікні — WIN + PAUSE. У рядку «Процесор».

Читайте також: ea.com/unable-to-connect в Apex Legends.

Який вибрати процесор, щоб пограти в Apex Legends

За вказаною вище посиланням на системні вимоги ви зможете побачити моделі обладнання, яке дозволить запустити гру. Якщо ви бачите на екрані свого комп’ютера помилку — «CPU does not have POPCNT» певною Apex Legends, ви можете керуватися статтею у Вікіпедії https://ru.wikipedia.org/wiki/SSSE3. У розділі «Процесори, що підтримують SSSE 3» будуть пристрої, які підійдуть для гри.

Процесори з інструкціями SSSE 3

Процесори з інструкціями SSSE 3 в Вікіпедії

На офіційному форумі AL розробники в коментарях дали ясно зрозуміти, що старі процесори підтримуватися не будуть. Тому про покупку нового, якщо ви хочете все-таки пограти, варто задуматися. Ви можете зустрічати в інтернеті способи, як зробити з вашого невідповідного заліза для цієї гри — придатне. Але це неможливо. Процесор — це не програма, а високотехнологічне обладнання, розробкою якого займаються кваліфіковані фахівці.

Що робити, якщо CPU підходить, але не відкривається гра

Цілком можливо, що ваш комп’ютер повністю сумісний з грою. Але з якихось причин Apex Legends вперто не запускається. Розробники трудяться над виправленням помилок своєї гри — це безперечно. Якщо вони не будуть цього робити, то втратять аудиторію. Але поки особливих змін немає, а модератори вже склали список певних дій, які виправляють деякі «баги».

Давайте скористаємося одним з дієвих способів — запустимо «шутер» в режимі сумісності:

 1. Для цього потрібно зробити клік ПКМ по ярлику AL;
 2. Вибрати у вікні «Властивості»;
 3. Перейти на вкладку «Додатково» і поставити галочку на чек-боксі «Режим сумісності»;
 4. Виберіть зі списку Віндовс 7 і збережіть налаштування.

  Запуск Apex Legends в режимі сумісності

  Запуск Apex Legends в режимі сумісності з Windows 7

Перезавантажте свій ігровий комп’ютер і спробуйте відкрити гру. Якщо проблема з CPU триває, перевірте драйвера пристроїв, зокрема на відеокарту.

Це може бути корисним: Чому не запускається Apex Legends і вилітає без помилки.

Apex Legends все одно не запускається

Якщо нічого не допомогло, не поспішайте закривати цю сторінку. Є ще кілька способів, які повинні вам допомогти.

Порядок дій:

 1. Відкрийте клієнт Origin і перейдіть до списку ігор.
 2. Виберіть ПКМ єдину в ньому — Apex Legends.
 3. Натисніть на шестірню. У віконці, що з’явилося натисніть «Відновити».
 4. Якщо це не допоможе, переустановите клієнт. Видалити його можна зі списку програм в панелі управління.

Є ще один спосіб. Відкрийте офіційний форум гри і створіть свою тему. Тут потрібно детально описати симптоми проблеми, а також вказати конфігурацію комп’ютера, включаючи ОС. Якщо помилка «CPU does not have POPCNT» в грі Apex Legends продовжує з’являтися, напишіть в технічну підтримку.

Швидше за все ця стаття розчарувала вас. Так як тепер потрібно шукати гроші на покупку нового процесора. Поділіться цією статтею в соціальних мережах — нехай і інші дізнаються, що комп’ютер доведеться оновлювати, і вам стане легше.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector