Відповіді на гру кросвордист на всі рівні в Одноклассниках

Шанувальникам різних головоломок і загадок тепер не потрібно купувати журнали і газети, щоб взятися за улюблене заняття. Їх можна знайти в своєму смартфоні або комп’ютері. У цій статті ви зможете знайти відповіді на популярну гру кросвордист на всі рівні в соціальній мережі Одноклассники. А також дізнатися всі деталі про розважальному сервісі.

Як грати в гру кросвордист

Про гру кросвордист в ОК буде цікаво дізнатися і тим, хто вже грає, і тим, хто тільки хоче визначити свій рівень інтелекту. При її дослідженні у нас теж залишилося багато позитивних вражень. Відкрити кросворд можна за посиланням https://ok.ru/game/crosswordist. З перших же хвилин віртуальний помічник намагається нам допомогти опанувати керуванням в грі, а також дає перші базові підказки. Хоча вчити нас цій справі — все одно, що витрачати час даремно.

Весь процес зводиться до того, що потрібно вказувати послідовність літер в розгадувати слові. Після чого воно з’являється в сітці внизу під блоком кросворду.

відгадані слова

Відгадані слова в «кросвордист»

Збирати слова в кросвордист можна не тільки під прямим кутом, а й по діагоналі. Кожен рівень має свою назву. Рівень складається з декількох кросвордів. Після кожної дозволеної головоломки ви отримуєте очки досвіду.

Над кросвордом можна виявити 4 кнопки:

 • Перша зліва з латинської буквою «i» — це кнопка для отримання інформації про гру або рада. Якщо ви відкрили її випадково, натисніть внизу кнопку «Зрозуміло» і можна продовжувати гру;

  Поради

  Поради в грі «кросвордист»

 • Наступна кнопка зеленого кольору — підказки. На ній відображається кількість безкоштовних підказок. Якщо ви хочете більше — ви можете придбати їх за гроші (за OK);

  Підказка

  Підказка в грі «кросвордист»

 • Помаранчева кнопка з круговою стрілкою служить для скидання неправильно обраних букв. Якщо ви помилилися і натиснули не на ті букви або слово не виходить відкрити, натисніть її і виділення зникнуть;

  кнопки

  Кнопки в грі «кросвордист»

 • Остання кнопка — хрестик, служить для виходу з гри в головне меню.

Це цікаво: Як подивитися закритий профіль в Однокласниках.

Для чого гравцям потрібні бали

За кожен відгаданий кросворд в грі кросвордист ви отримуєте бали.

бали

Бали в грі «кросвордист»

Вони підсумовуються і визначають ваше місце в загальному рейтингу користувачів. Бали конвертуються в умовне IQ або силу мозку, цифра якого відображається в головному меню гри.

Кількість сили мозку

Кількість сили мозку в грі «кросвордист»

Своє місце в рейтингу можна подивитися в головному меню, натиснувши на кнопку «Рейтинг». У цьому вікні ви побачите найрозумніших учасників, їх імена. А також своє місце і кількість сили мозку.

Рейтинг гравців в грі

Рейтинг гравців в грі «кросвордист»

У головному меню є ще одна кнопка — друзі. Вона відкриває список ваших друзів в Одноклассниках, яких ви можете запросити в гру.

Кнопки в головному меню гри

Кнопки в головному меню гри «кросвордист»

А також тих, хто вже в неї грає. Виберіть в цьому блоці одного, з яким ви хотіли б поміряються силами мозку. У головному меню можна ще знайти коло, який показує ваш прогрес в грі і відсоток до завершення всієї гри. Коли ви наблизитеся до фіналу, жовтий коло стане практично завершеним.

Відповіді від всіх рівнів для кросвордист

Хоч би яким був розумним і освіченим людина, не можна знати все на світі. Часто в кросвордах ми зустрічаємо теми, в яких абсолютно не розбираємося. Але потрібно продовжувати, щоб перейти до наступних рівнів. І якщо в газетних кросвордах відповіді можна отримати в наступному номері або на останній сторінці. Те кросвордист такої можливості не надає. Завдяки спільним зусиллям тих, хто вже пройшов більшу частину головоломок, з’явилися відповіді майже на всі рівні в Odnoklassniki.ru.

Вони знаходяться на іншому ресурсі — https://maksigon.ru/forum/406. Тут розгадки надані розділами. Також, як і в грі на сайті Однокласників. Якщо ви зараз граєте на певному етапі — виберіть свій рівень або розділ за назвою. Наприклад, ми зараз граємо на рівні «Медуза». Значить в таблиці на сайті вам потрібно вибрати цей розділ.

Розділи з відповідями

Розділи з відповідями на кросворди «кросвордист»

Медуза в свою чергу ділиться на інші рівні: «Тіло», «Погода», «Вечірка», «Квіти». Вибравши серед них потрібний, ви потрапите на сторінку з відповідями.

відповіді

Відповіді на кросворди «кросвордист»

Де ще можна взяти готові рішення для гри

На сайті з попереднього розділу є не всі підказки. Їх рівно половина з тих, які можна знайти в кросвордист. В даний момент відповідей більше немає ніде. А ті, хто пройшов гру на 100% не бажають ділитися відповідями. Або не знають, як це зробити. Але ви можете стати одним з тих, кому будуть безмежно вдячні інші користувачі. Ті, яким ви зможете допомогти пройти якийсь етап.

Для цього напишіть в коментарях нижче даної статті відповіді на загадки з рівнів, яких немає на наданому сайті. І в наступній статті про кросвордист ми відзначимо ваші імена і залишимо слова подяки на вашу адресу. А вашому рівню інтелекту в Одноклассниках будуть заздрити інші.

Читайте також: m.ok.ru — мобільна версія, вхід на мою сторінку.

Як пройти головоломку швидше за інших

Онлайн-гра в ОК під назвою кросвордист є досить простий. Вона не нагромаджуючи безліччю функцій. З цієї причини немає якихось секретних маніпуляцій або багів, які допомогли б вам швидко вирватися вперед. Або завершити всі рівні за пару годин. Але в ній є можливість просуватися досить швидко за рахунок покупки підказок.

Розпродаж

Розпродаж «ОК» в грі «кросвордист»

За «ОК» ви можете навіть відкривати рівні без необхідності відкриття попередніх. Тобто будь-який з блоків, який в даний момент затінених (недоступний).

Купувати внутрісервісную валюту або намагатися заробити її безкоштовно — вирішувати вам. Варто сказати, що варіанти, описані в інтернеті для отримання «ОК» безкоштовно практично всі засновані на брехні. Справжні способи заробітку валюти Однокласників можна перерахувати на пальцях однієї руки. Серед них найвірніший — стати учасником віртуальної гри «Модератор Однокласників». Офіційна група для вступу і докладна інформація знаходиться за адресою: https://ok.ru/moderator. Тут час від часу проводяться конкурси з подарунковими наборами та безкоштовними «ОК».

Переможці конкурсу

Переможці конкурсу в групі «Модератори Однокласників»

Офіційна група гри кросвордист в Одноклассниках

У гри є своя група, в якій ви можете задавати будь-які питання, щодо гри кросвордист, і отримувати на них відповіді. Знаходиться вона за адресою: https://ok.ru/group/55354897793272. Тут можна дізнатися всіх гравців. А також своїх друзів, якщо вони підписані на новини групи. Якщо вам сподобалася головоломка, то ви теж повинні підписатися, щоб бути в курсі всіх новин. При розробці нової версії або якихось змін, адміністрація групи відразу ж сповістить про це.

Офіційна група

Офіційна група гри «кросвордист»

Помилки, які можуть виникати у гравців

Практично всі комп’ютерні ігри мають великі або дрібні недоробки. У зв’язку з цим в грі з’являються помилки (баги). Не позбавлена ​​недоробок і гра кросвордист в ОК. Відвідавши групу, можна знайти пости користувачів, в яких вони скаржаться на непрацездатність рівня «Дельфін».

скарги користувачів

Скарги користувачів в групі гри «кросвордист»

Виникають проблеми і з рівнями «Морська свинка», «Електрика» та ін. Також зустрічаються слова, які не «бажають» вписуватися в сітку, як би ви їх не вибирали. Не завжди це означає, що винна гра. Можливо в вашому браузері сталася помилка. Спробуйте закрити його, а також перезавантажити комп’ютер або мобільний пристрій. Після чого включіть їх і запустіть гру.

Якщо це не допоможе, спробуйте почистити кеш вашого браузера. Інструкцію можна знайти на офіційному сайті навігатора, яким ви користуєтеся. Можливо розробники в майбутньому виправлять деякі недоробки кросворду. А також введуть в гру кросвордист правильні відповіді на всі рівні в соціальній мережі Одноклассники. І нам не доведеться їх шукати на сторонніх ресурсах.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector