Чому зависає комп’ютер при підключенні флешки

Всі ми користуємося флеш-накопичувачами, проблеми з ними бувають найрізноманітніші, як і їх рішення. У цій статті ми будемо розбиратися, чому зависає комп’ютер при підключенні флешки. Спробувати щось одне зі списку не вийде, доведеться пройти весь шлях, щоб відновити роботу комп’ютера в штатному режимі. Давайте приступати.

Причини зависання ПК при підключенні флешки

При підключенні флешки комп’ютер може зависати. Причин такої поведінки може бути кілька.

Що робити?

  • Перевіряємо систему на віруси. Перший пункт в будь-якому вигляді неполадок. Можна використовувати різні антивіруси і антивірусні утиліти, знайдіть відповідний для себе. Надалі також непогано було б встановити і налаштувати фаерволл. Переконалися, що вірусів немає — рухаємо далі.
  • Перевіряємо наявність / оновлюємо драйвера. Якщо з драйверами на USB все в порядку, то заходимо в Диспетчер пристроїв / Контролери USB / Кореневий USB-концентратор, їх буде кілька. Натискаємо правою кнопкою на кожному і вибираємо пункт «Властивості». Переходимо на вкладку «Управління електроживленням» і знімаємо галочку з чекбокса «Дозволити відключення цього пристрою для економії енергії». Відключення економії електроенергії
  • Перевіряємо флешку на іншій машині. Якщо проблема залишається, значить, проблема саме в флешці. Рішення — поміняти флешку або спробувати налагодити, можливо, коротить один з контактів.
  • Перевіряємо, чи вистачає нам блоку живлення для нашої збірки. Приблизно обчислити можна за допомогою онлайн-калькуляторів. Якщо у вас зовсім старенький і слабенький блок живлення — простіше відразу замінити.
  • Відкриваємо системний блок і дивимося, чи правильно підключені USB до плати і не контачить чи оголений провід з корпусом.
  • При підключенні флешки пробуємо зняти статику, можна взятися за батарею або інший заземлитель.
  • Пробуємо відкотити систему на контрольну точку, якщо така є. Для цього натискаємо правою кнопкою миші по «Мій комп’ютер», вибираємо «Властивості / Захист системи / Відновлення». Відновлення системи Там же можна подивитися, чи є у вас контрольні точки. Надалі за допомогою цього меню обов’язково потрібно робити контрольні точки, коли у вас все в порядку, чи налаштувати автоматичне створення з графіком.
  • Якщо контрольних точок немає — перевстановлюємо Windows.

висновок

Частий питання: «Вставляю флешку — зависає комп’ютер, що робити?». У найзагальнішому випадку можна дати настільки ж саму загальну рекомендацію. Кожен випадок треба розглядати окремо, неможливо дати універсальне рішення. Якщо не знаєте точно в чому проблема, то використовуйте кожну рекомендацію. Важливо з’ясувати, в чому проблема: в апаратній частині комп’ютера, програмної, або ж в самому девайсі. Зрозумівши це, ви зможете вибрати правильне рішення для свого завдання.

Якщо у вас з’явилися питання, уточнення або побажання — напишіть в коментарі, ми обов’язково відповімо!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector