Чому в Ватсапе не завантажується фото і відео: ТОП-3 причин неполадки

У якийсь момент користувач месенджера може зіткнутися з тим, що при відправці зображення іншої людини в чаті з’являється помилка. Причина цього може бути найрізноманітніша, відповідно, і способи пошуку та усунення несправностей теж відрізняються. У цій статті будуть дані рекомендації до дій, які потрібно зробити для нормалізації функції завантаження фото.

Ілюстрація на тему Чому в Ватсапе не завантажується фото і відео: ТОП-3 причин неполадки

Вотсап не завантажує фото

Часом при спілкуванні з іншим користувачем в чат необхідно відправити повідомлення з картинкою або, навпаки, скачати її на свій смартфон для подальшого перегляду. Якщо при виконанні цих операцій відбувається помилка, тоді спробуйте виконати наступні дії:

 1. Перевірте інтернет-з’єднання. Часто буває так, що користувач просто забуває включити інтернет на своєму пристрої, через що частина функцій, включаючи передачу медіафайлів, стає недоступною.
 2. Налаштуйте дату і час. Як не дивно, але через збитої дати в смартфоні багато додатків можуть не працювати належним чином, тому про всяк випадок перевірте їх вірність.
 3. Звільніть місце на пристрої. Якщо помилка відбувається при скачуванні фотографії, тоді цілком можливо, що на телефоні не вистачає місця. Якщо це так, звільніть його через настройки.
 4. Несправність SD-карти. Якщо в додатку виставлений параметр завантаження зображення на зовнішній накопичувач, тоді, можливо, він може бути пошкодженим. Щоб це перевірити, спробуйте скинути на нього інше зображення через комп’ютер. Якщо проблеми спостерігаються, можна спробувати відформатувати пристрій.
 5. Недостатньо прав. Іноді смартфон невірно розподіляє права на запис, тому використовуючи комп’ютер, перевірте директорії на внутрішньому і зовнішньому накопичувачі пристрою.
 6. Збої в роботі месенджера. В цьому випадку стовідсотково допоможе перевстановлення Ватсап. Для цього видаліть його, а потім встановіть через Play Маркет.

Ілюстрація на тему Чому в Ватсапе не завантажується фото і відео: ТОП-3 причин неполадки

поширені причини

Вище були розібрані способи вирішення проблеми з відправкою зображень в WhatsApp, однак причин її появи набагато більше:

 1. Погане з’єднання з інтернетом.
 2. Проблеми в роботі програми.
 3. Недостатньо пам’яті на пристрої.
 4. Невірно задані параметри програми.
 5. Немає прав на запис.
 6. Невірно заданий час і дата.

Цілком можливо, що причини були перераховані не всі, проте, слідуючи керівництву щодо усунення проблеми, яке було описано раніше, позбавиться від неї точно вийде.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector