Чому в диспетчері завдань Windows багато процесів браузера

Кожен користувач бажає, щоб його персональний комп’ютер не просто працював, а практично за помахом ока виконував всі позначені завдання. Безумовно, досить сильно дратує кожного тривала завантаження операційної системи. Багато хто починає стверджувати, що вся проблема криється в тому, що запущено одночасно багато процесів Google Chrome в диспетчері завдань. Дійсно, велика кількість процесів може вплинути на зниження швидкодії персонального комп’ютера. А ось чому в диспетчері завдань багато процесів Yandex, Chrome або Opera виникає, не всі знають, не всі можуть абсолютно точно назвати причини.

Windows класичний логотип

Дізнайтеся, чому в диспетчері завдань Windows багато процесів браузера

Причини зростання кількості процесів

Якщо ви відкриваєте Хром, а він не бажає миттєво запускатися, рекомендуємо вам перевірити, що конкретно відкрито на ПК, які процеси знаходяться в активному стані. Якщо, дійсно, одночасно запущено кілька, ви можете навіть цього не помітити, оскільки швидкість виконання завдань буде все одно стрімкою.

Якщо ж буде відображатися багато процесів Опери в диспетчері завдань, значить, слід виявити причини такого незрозумілого «поведінки» вашого ПК.

Пошук причин і варіанти вирішення проблеми

Крок 1

Дізнатися, в диспетчері завдань багато процесів Opera.exe відображається або мало, можна, тільки коли ви відкриєте безпосередньо вікно «Диспетчер завдань». Запустити його абсолютно нескладно, цілком достатньо одночасно затиснути три клавіші: «Ctrl», «Alt» і «Del».

крок 2

Тільки після цього на екрані з’явиться віконце, в якому будуть знаходитися п’ять вкладок. На першій вкладці відображаються завдання, які виконуються на комп’ютері вами. На другій вкладці будуть відображатися всі процеси, включаючи і ті, які залишаються для користувача невидимими.

Багато процесів Opera

Іноді користувачі помічають багато процесів свого браузера

Саме на цій вкладці можна раптово виявити, що з незрозумілих причин з’явилося надто багато процесів Opera, хоча ніякої активності особисто ви не проявляєте.

Винуватцями такої неприємної ситуації можуть стати віруси, що проявляють негативну активність, що залишають після себе небажані наслідки. Вірусне ПО вражає ті комп’ютери, які залишаються беззахисними через відсутність хорошого антивірусного програмного забезпечення.

Таку проблему допоможе вирішити якраз хороший антивирусник. Спочатку його скачайте, проінсталюйте, завантажте свіжі антивірусні бази, а потім проскануйте свій комп’ютер.

Програми та засоби

Якщо антивірус не допомагає, видаліть браузер, а потім скачайте новий

«Хвости» допомагають чистити багато корисних утиліти, серед яких лідирує CCleaner.

До речі, однією з причин, за якими виникає багато процесів Opera, що відображаються в диспетчері завдань, може виступати застаріла версія самого браузера.

Раніше часто такий «хворобою», що виявляється у великій кількості запущених однакових процесів, страждали особливо Опера і Chrome.

Розробники такого ПО внесли кілька успішних змін, забезпечивши стабільну роботу і надійність браузера. Зокрема, якщо в Мозіль будуть відкриті кілька вкладок, на одній з яких раптово стався збій, закривається повністю весь браузер.

Звичайно, така ситуація навряд чи порадує користувача, який перебуває в пошуку необхідного ресурсу, а в зв’язку з раптовим закриттям браузера втрачає дорогоцінний час.

В оновлених версіях Опера і Хром при виникненні збою на одній вкладці, закриття інших вже точно не відбудеться. Крім цього, мультипроцессорная обробка даних, яка характерна оновленим браузерам, супроводжується помітними перевагами:

  • миттєве очищення пам’яті відразу після закриття вкладки;
  • неактивні вкладки, відкриті, але в конкретний момент не використовуються користувачем, споживають мінімальну кількість пам’яті, оскільки операційна система переводить їх автоматично у фоновому режимі.

На жаль, є у таких браузерів і недоліки. Іноді загальна кількість використовуваної пам’яті може «зашкалювати» в порівнянні із застарілою Мозіль.

Якщо проблему не змогли вирішити ні антивірусне ПЗ, ні оновлення браузера, ні інші дії, які були запропоновані досвідченими користувачами, тоді єдиним варіантом залишається форматування жорсткого диска. Звичайно, якщо доводиться форматувати системний диск, тоді доведеться виділити час для установки нової операційної системи.

Після цього «купа» незрозумілих процесів, що вказують на відкриті браузери, точно зникне, можна відразу ж заспокоїтися і порадіти за таке чудове і нескладне рішення проблеми. Крім цього, ви зможете пишатися тим, що в черговий раз ви зуміли придбати деякий корисний практичний досвід вирішення комп’ютерних проблем.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector