Чому телефон або планшет не підключається до Wi-Fi?

Ми з вами живемо в такий час, коли за допомогою смартфона або планшета можна виконати практично будь-яку операцію. Коли в Інтернеті можна знайти абсолютно будь-яку інформацію за лічені секунди. Коли, сидячи вдома, на роботі або навіть перебуваючи в дорозі, можна прослухати будь-яку музику або переглянути будь-яке відео, завантажене коли-небудь в мережу. Що в наш час може поставити нас в глухий кут або засмутити найбільше? Тільки той момент, коли несподівано для нас телефон або планшет не підключається до Wi-Fi, і у нас немає можливості вийти в Інтернет. Чому іноді телефон або планшет не підключається до Wi-Fi, чому при спробі підключення виникають помилки і як з ними боротися, ми розглянемо в цьому матеріалі.

Безуспішний пошук Wi-Fi на пристрої

Причин, чому девайс не вдалося підключитися до бездротової мережі, може бути безліч

Варто відразу ж уточнити, що цей невеличкий збірник керівництв має однакову цінність як для тих, хто виходить в мережу, використовуючи телефон, так і для тих, хто використовує для цих цілей планшет. Модуль Wi-Fi в цих пристроях працює ідентично, тому при виникненні проблем при підключенні до інтернету рішення, найчастіше, однаково для всіх користувачів і пристроїв.

Найбільш часто проблеми при виході в мережу виникають у користувачів Android, але і сама система дає значно більше інформації про ту чи іншу проблему, що виникла при підключенні. Саме тому ми розглянемо проблеми підключення до Wi-Fi саме на прикладі Android.

Коли користувач підключається до Wi-Fi, телефон під управлінням Android може видавати про помилки повідомлення, що містять різний текст. Саме цей текст і допоможе нам визначити, чому пристрій не може підключитися до інтернету, а також допоможе усунути причину цієї проблеми.

У разі, коли телефон або планшет на Android не вдалося підключитися до інтернету за допомогою Wi-Fi і постійно повідомляє лише про те, що відбувається отримання IP-адреси, найпростіше, що ви можете зробити, — це видалити мережу і її налаштування з пам’яті пристрою і спробувати підключитися повторно. Для цього натисніть на ім’я точки доступу в настройках девайса і виберіть в контекстному меню варіант «Видалити». Через кілька секунд спробуйте підключитися знову. У цьому випадку ваш телефон або планшет потребують повторного введення пароля, тому, якщо ви робите підключення не до домашнього роутера, вам варто заздалегідь уточнити правильність написання пароля.

аутентифікація

Причина, чому планшет або телефон на Android може постійно висвічувати таке повідомлення, швидше за все, в паролі. По-перше, вам необхідно переконатися в тому, що ви правильно вказали всі символи пароля і ніде не допустили помилку. Якщо інтернет не включається досить тривалий час, відображаючи подібне повідомлення, видаліть мережу так, як це сказано в попередньому пункті інструкції і спробуйте підключитися повторно. По-друге, якщо ви підключаєтеся в обраній Wi-Fi-мережі не вперше і раніше з’єднання відбувалося без проблем, вам варто уточнити — не змінювався чи пароль з моменту останнього успішного підключення. Це актуально для випадків, коли смартфон або планшет підключається не до домашнього Wi-Fi.

Аутентифікація бездротової мережі

Проблеми, які пов’язані з мобільним пристроєм

Всі наступні поради, які ми дамо вам в цьому матеріалі, так чи інакше пов’язані з настройками роутерів, тому актуальні вони будуть в першу чергу в тому випадку, коли ваш планшет або смартфон зазнає труднощів при виході в мережу безпосередньо у вас вдома. Тобто там, де ви зможете самостійно змінити налаштування мережевого обладнання.

Спочатку вам знадобиться з’ясувати, чому ваш гаджет не працює з вибраним пунктом доступу, чому відмовляється підключатися до неї, а після — змінити деякі настройки роутера, зайшовши в його панель управління через будь-який браузер або через мобільний додаток, якщо воно передбачено виробником.

проста перезавантаження

Якщо планшет або смартфон під управлінням Android не може підключитися до інтернету у вас вдома, можливо, причина цього проста. Незважаючи на те, що візуально може здатися, що роутер працює, його програмне забезпечення може бути в завислому стані. В цьому випадку допоможе перезавантаження. Вимкніть прилад з розетки і зачекайте кілька секунд (7-10). Після цього включіть його знову в мережу і переконайтеся, що він працює, перевіривши індикацію. Через кілька секунд перевірте, чи бачить мобільний пристрій точку доступу, і спробуйте повторити спробу підключення. Якщо гаджет не бачить мережу, швидше за все, роутер поки ще включається і необхідно почекати від декількох секунд до хвилини.

перезавантаження

Зміна пароля

Якщо гаджет бачить точку доступу, але ви не можете згадати пароль від вашої бездротової мережі, розташованої будинку, ви в будь-який момент можете змінити його в налаштуваннях роутера. Для цього перейдіть у відповідний розділ налаштувань і задайте нову комбінацію символів. Їх має бути не менше восьми. Збережіть зміни і перезавантажте роутер. Зверніть увагу, що після цієї процедури новий пароль вам знадобиться ввести в кожен пристрій, яке працює з цією точкою доступу і отримує через неї бездротової сигнал.

Зміна типу шифрування

У деяких ситуаціях (особливо часто це проявляється у Android-пристроїв бюджетного класу) може виявитися, що вбудований модуль Wi-Fi не працює з деякими типами шифрування. Призводить це до того, що пристрій бачить точку доступу, але висвічує лише помилку «Відключено» і не вдалося підключитися до інтернету. Для усунення подібної проблеми вам знадобиться відкрити налаштування вашого роутера і змінити тип шифрування, з яким працює ваш мобільний пристрій. Вибирати рекомендуємо між типами WPA / WPA2 і WPA-PSK. Ці стандарти шифрування підтримує найбільшу кількість девайсів.

Вибір типу шифрування мережі

зміна каналу

Для деяких ситуацій, в яких мобільний гаджет не підключається до інтернету через бездротову мережу, буде корисною також і зміна каналу, по якому лунає сигнал. Приводом для зміни каналу може служити ситуація, коли девайс бачить точку доступу, але з’єднання не відбувається. Це також пов’язано з проблемами сумісності мережевого обладнання та модуля Wi-Fi. Всього в настройках роутера ви знайдете до 12 каналів, але, як правило, жоден бюджетний гаджет на Android не працює з каналом вище дев’ятого. Враховуйте цю інформацію при налаштуванні мережі.

Відключення фільтрів MAC і IP

У ситуації, коли мережеве обладнання протестовано і функціонує коректно, мобільний гаджет бачить точку доступу, через цей же прилад в мережу виходить кілька аналогічних комплектуючих, але смартфон як і раніше не вдається з’єднатися з цільової мережі, варто заглянути в фільтр MAC і IP-адрес в параметрах роутера. Іноді мережеве обладнання налаштоване таким чином, що отримувати право на доступ до інтернету можуть тільки конкретні девайси, що знаходяться у вас вдома, MAC і IP-адреси яких прописані в спеціальному розділі панелі управління модему або іншого мережевого обладнання. Вимкніть всі зайві фільтри і перезапустити роутер. Не забувайте — включається він від кількох секунд до хвилини, і тільки після цього варто перевіряти, чи бачить точку доступу мобільний пристрій.

Фільтрація MAC-адрес на роутері

висновок

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector