Чим такий хороший Android? —

андроїд
Дуже часто в мережі можна зустріти питання, яке задають користувачі на форумах і різноманітних сайтах, присвячених сучасній комп’ютерній техніці. Питання полягає в наступному: «Чим же такий хороший Android і чому краще віддавати перевагу йому, а не іншим платформам?». Найбільше таке питання цікавить дівчат, які розуміють, що телефон треба купити «модний», але ось, що ж буде такий хороший, ще не розібралися.

Якщо говорити простою мовою, то операційна система Android — річ досить проста, але в той же час функціональна і має ряд істотних переваг. Вона навіть чимось нагадує браузер Google Chrome, як кажуть фахівці. Жоден інший телефон, навіть такий популярний сьогодні, як iPhone не зможе «похвалитися» такими ж можливостями.

Продовжуючи розмову про платформу Android, відзначимо, що практично в кожному телефоні з операційною системою Android з’явилося набагато більше корисних віджетів, які не могли не порадувати користувачів і покупців телефонів. Популярні додатки для такої платформи тепер можуть бути вручну за допомогою одного лише сенсорного натискання змінені таким чином, яким тільки буде зручно для людини. Трансформування розмірів віджетів дуже зручно, як каже більшість тих, хто купив телефони з такою платформою.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector