Як виправити помилку 80010017 на PS3

Playstation 3 — це ігрова консоль попереднього покоління, яка передувала найновішою на даній момент Playstation 4. За багатьма параметрами вона поступалася популярність своєму головному конкуренту XBOX 360. І почасти тому, що на XBOX практично відразу стали виходити різного роду засоби злому. З 2011 року і для PS3 стали випускатися різного роду USB-пристрої, що дозволяють запускати на приставці непідписаний ПО.

Усунення помилки 80010017

Як вирішити помилку 80010017 на PS3, що виникає при читанні диска з грою.

Природно, Sony це не влаштовувало, і основним методом боротьби з піратами було оновлення прошивок. По суті, таке оновлення зазвичай не приносить якихось додаткових корисних функцій для користувача. Головне завдання — це вилікувати уразливості і заблокувати хакерам можливості. Таким чином, протягом усього існування консолей йде безперервна боротьба майстерності зломщиків і розробників.

Помилка 80010017, згідно розшифровці кодів PS3, означає, що неможливо запустити гру з диска, пошкоджений або диск, або дисковод. Якщо у вас ліцензійна версія прошивки, то, швидше за все, проблема дійсно в цьому. В такому випадку інструкція, як виправити помилку 80010017 на PS3, зводиться до наступного:

 1. Перевірте диск на наявність пилу і подряпин.
 2. Спробуйте вставити в привід інший носій, бажано з відмінним вмістом, наприклад, фільм.
 3. Якщо ніякої носій не працює, можливо, причина в приводі. Середній термін його служби при постійному використанні складає близько 3 років.

перевірити диск

Якщо ж ваша консоль перепрошита або зламана якимось іншим способом, то причина криється саме в цьому, а обладнання, швидше за все, в порядку.

Причини виникнення

В даний час від використання USB-пристроїв для злому практично відійшли. Залежно від моделі приставок і версії прошивок розрізняють наступні:

 • Кастомниє прошивки, тобто модифіковані, випущені не виробники, можуть встановлюватися на певні моделі приставок з ліцензійною версією прошивки 55. І якщо оновити до цієї версії не проблема, то повернутися на старішу не так просто.
 • Якщо ваша ПС має версію ПО вище 55, то для повернення потрібно робити так званий даунгрейд. Це операції, пов’язані з паянням і програмуванням, виконуються в спеціалізованих майстернях. Не рекомендується робити це самим, незважаючи на велику кількість інструкцій в інтернеті. Даунгрейд також доступний не для всіх моделей приставок.
 • На непрошіваемих моделях все одно можна грати в неліцензійні гри, встановивши спеціальний пристрій ODE, що представляє собою емулятор для образів дисків.

Помилка 80010017 з’явилася повсюдно після випуску ліцензійного поновлення плейстейшен 4.55. І повторюється далі на всіх наступних. Причина виникнення проблеми знаходиться в піратських іграх. Зазвичай те, що ви завантажуєте на торрентах і подібних ресурсах, розроблено під певну версію прошивки. Проблема криється в файлі eboot.bin, який підписаний ключем, забаненим в новій версії прошивки. Оскільки ключ заблокований, eboot не починається і з’являється повідомлення про помилку.

Cobra Ode

На приставках з емулятором Cobra Ode помилка може виникати при неправильному використанні або установці. Пам’ятайте, що для роботи приводу потрібно оригінальний Boot диск і SWAP, необхідні для обходу захисту PS3 і запуску образів ігор.

Рішення

Якщо у вас приставка з ODE, то можуть бути наступні варіанти виправити помилку:

 1. Оновити прошивку ODE.
 2. Перезаписати SWAP або придбати готовий, можливо, проблема в некоректного запису.
 3. Чи не оновлюйте ліцензійну прошивку. Якщо ви це зробите до певної версії, то не факт, що вийде відновити працездатність.

ПОРАДА. Взагалі маніпуляції з ODE дуже складні для простого користувача. Краще не пошкодувати грошей і придбати готовий комплект пристрою і дисків, а також звернутися за встановленням і налаштуванням в спеціальну фірму.

Якщо ви використовуєте кастомний прошивку і проблема виникла після установки оновлення ліцензійної, вам доведеться замінити або переподпісать eboot у всіх іграх:

 1. Можна завантажити готові файли eboot з інтернету.
 2. Використовуйте спеціальне ПЗ, щоб змінити eboot, після чого замініть їм старий в папках з грою.
 3. Коли завантажуєте образи, зверніть увагу, на яку прошивку вони розраховані. Завантажуйте саме ті, що вам підходять.

Для того щоб переподпісать eboot, можна використовувати спеціальні утиліти, наприклад, DarkPS3Tools:

 1. Якщо ваша гра знаходиться на PS3, зайдіть в папку з грою і скопіюйте на комп’ютер по FTP або через флешку файл eboot.bin.
 2. Якщо у вас скачаний pkg архів, то потрібно використовувати утиліту PkgView.exe:
  • скачайте і запустіть PkgView.exe;
  • відкрийте pkg через команду «Файл», «Відкрити»;
  • натисніть на папку USRDIR і знайдіть там файл eboot; USRDIR в PkgView.exe
  • клацніть по ньому правою кнопкою і натисніть «Вилучити»;
  • витягніть файл в папку з програмою DarkPS3Tools.
 3. Запустіть DarkPS3Tools. DarkPS3Tools
 4. Якщо ви підписуєте патч, демо або PSN гру, виберіть другий варіант. Для всіх інших введіть «1».
 5. У першому випадку утиліта сама знайде eboot і пропише ID. У другому вам потрібно буде вписати його вручну.
 6. Натисніть Enter. Після цього в папці з’явиться файл eboot.bin, це той, що нам потрібен. А у старого ебутся було замінено розширення на bak.
 7. Скопіюйте новий ебут в папку з грою замість старого.

УВАГА. DarkPS3Tools вміє також відредагувати файл PARAM.SFO, щоб ПРОФІКС гри для приставок з емуляторами ODE.

Такі інструкції, за допомогою яких виправляється помилка з кодом 80010017 на консолі PS3. Але будь-яку неприємність краще запобігти, ніж виправляти наслідки. Оскільки причина цієї помилки зазвичай в оновленні вашої консолі до занадто нової версії, то і спосіб запобігти проблемі — це просто не оновлюватися. Але часто користувачі роблять це випадково, наприклад, зайшовши в PSN і випадково підтвердив установку нової прошивки. Щоб така неприємність в принципі не могла відбутися, існують такі програми, як Spoofer.

Завантажити спуфери можна з тематичних форумів. Дія утиліти полягає в тому, що вона маскує вашу реальну прошивку під новішу. Консоль зчитує цю інформацію, і, відповідно, не вимагає оновитися. Але пам’ятайте, що в PSN це довго працювати не буде, Sony знайде спосіб побачити вашу реальну версію.

Таким чином, рішення помилки зводиться до декількох простих дій в більшості випадків. Але іноді випадкове оновлення призводить до втрати працездатності усіма іграми і менеджером додатків, наприклад, MultiMan. Якщо консоллю користуються діти, забезпечте себе від випадкового скачування нової прошивки за допомогою спуфера. Якщо ж помилка виникає на непрошитий приставці, то, можливо, буде потрібно ремонт приводу. Залишайте в коментарях поради та рішення, якщо ви стикалися з помилкою 80010017 на різних версіях прошивок, як вона виникла, і чи вдалося виправити.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector