Чи варто оновлюватися до свіжої версії iOS, якщо вам буде потрібно джейлбрейк?

З кожним оновленням iOS компанія Apple закриває вразливості, завдяки яким здійснюється джейлбрек. iOS версії 10.3.2 не стала винятком — тут було закрито кілька дірок, і в цьому випадку Apple зіграла на випередження, оскільки хакери ще не випустили інструмент для злому iOS 10.3.1. Що робити тим, хто хоче встановити свіже оновлення операційної системи, але при цьому не бажає втрачати можливість джейлбрейкнути iPhone або iPad, як тільки з’явиться потрібний інструмент? Можливі різні варіанти.

Вже є джейлбрейк

Якщо ваш пристрій вже зламано, утримайтеся від поновлення до iOS 10.3.2, оскільки ця версія iOS отримала кілька додаткових механізмів захисту від джейлбрейка і немає стовідсоткової гарантії, що хакерам вдасться їх обійти. Ви можете вручну встановити iOS 10.3.1 — в цьому випадку ви втратите джейлбрейк, але шанс повернути його в майбутньому досить високий, оскільки в цій версії iOS не така сильна захист від злому.

iOS 10.2 або нижче без джейлбрейка

Інструмент для злому iOS 10.2 випущений Лукою Тодескі, тому ви можете джейлбрейкнути свій пристрій, але оновлювати його до iOS 10.3.1 або 10.3.2 ризиковано.

iOS 10.2.1 або iOS 10.3

Ці версії iOS не зламати і сенсу не оновлювати їх, сподіваючись на випуск джейлбрейка, майже ніякого. Втрачати вам нічого, тому сміливо оновлюйтеся, але не до iOS 10.3.2, а до iOS 10.3.1 з більш слабким захистом від злому.

iOS 10.3.1

Якщо на вашому пристрої встановлено iOS 10.3.1, краще утриматися від поновлення до iOS 10.3.2. Шанс, що хакери зламають iOS 10.3.1, набагато вище, а захист в iOS 10.3.2 вони, швидше за все, обійдуть ще не скоро. У квітні команда Pangu продемонструвала робочий варіант джейлбрейка iOS 10.3.1, і, по всій видимості, цей інструмент буде випущений, але тільки лише після того, як хакери доведуть його до розуму.

Вже оновлено до iOS 10.3.2

Якщо ви вже встановили оновлення до iOS 10.3.2, має сенс відкотитися до iOS 10.3.1, поки Apple не припинила підписувати цю версію операційної системи. Якщо ви не дочекаєтеся джейлбрейка iOS 10.3.1, то в будь-якому випадку зможете встановити нову версію iOS.

Появи джейлбрейка iOS 10.3.1 доведеться чекати ще кілька місяців. В кінці серпня в Сінгапурі відбудеться конференція HITB GSEC, на якій виступлять відомі фахівці з інформаційної безпеки. Серед них буде Адам Доненфелд, який в своєму твіттері пообіцяв, що в ході цієї конференції він опублікує експлойти для обходу захисту iOS 10.3.1. Ці експлойти можуть використовуватися для різних потреб, в тому числі для створення джейлбрейка.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector