Can not modify header information — headers already sent by — як виправити?

Сьогодні кожен користувач може зробити свій сайт на будь-якому движку, в т.ч. безкоштовному — Joomla, WordPress та інших. Освоїти ази програмування за наявною в мережі інформації теж не складе труднощів. Але іноді навіть найменша помилка в коді, допущена при розробці сайту, може привести до його непрацездатності. І сьогодні ми розглянемо проблему Can not modify header information — headers already sent by. І як виправити її самостійно, щоб все працювало без збоїв, а також розберемо чому вона з’являється.

Фраза з повідомлення про помилку

«Немає можливості змінити заголовки — вони вже були відправлені»

Що означає Can not modify header information — headers already sent by?

Переведемо і розшифруємо значення фрази Can not modify header information — headers already sent by. На російську мову це перекладається як «Немає можливості змінити заголовки — вони вже були відправлені». У цього повідомлення можуть ще бути такі варіанти.

Як ще може виглядати повідомлення про проблему

Інші варіації помилки

Чому виходить така помилка? Щоб зрозуміти це, необхідно дізнатися, як браузер відповідає на запити користувача. Коли ми відкриваємо сторінку, нам в першу чергу надсилаються заголовки, в яких міститься наступна інформація:

  • дані про сервер;
  • кодування;
  • куки;
  • мова сайту;
  • сесія;
  • інша службова інформація.

Помилку Can not modify header information — headers already sent by викликають такі PHP-команди, як setcookie, header і інші, що впливають на роботу сесій або куки.

Чому виходить помилка і як її виправити в Вордпресс?

Як ми розглянули вище, в першу чергу перед завантаженням сторінки нам надсилаються заголовки з важливою інформацією, а потім вже приходять запитані дані. Через недосвідченість або неуважності програмісти припускаються помилки у вихідному коді. Вони намагаються спочатку визначити інші функції (найчастіше, використовуючи, при цьому команду echo), а після цього вже займаються установкою куки або відправкою заголовків. Найчастіше через це і вискакує помилка на WordPress.

Розглянемо на прикладах, як виглядає розглянута нами проблема.

Розміщення інформації перед заголовками

Спочатку вивчимо один тип помилки, коли програміст діє через недосвідченість або неуважності. Тут показаний некоректний варіант.

Рядок echo знаходиться не на своєму місці

Неправильне написання скрипта

А зараз — вірне написання коду.

Програміст правильно написав скрипт

Код виглядає коректно

Подивимося уважно на картинки і знайдемо місце, куди закралася помилка. Як видно в неправильному варіанті, перед заголовком header йде рядок echo. Ось це і є причина проблеми — ніяку інформацію не можна виводити раніше заголовків. Спочатку йдуть дані рядка header і тільки потім — все інше.

Поява зайвого пробілу

Причиною появи помилки Can not modify header information може бути і зайвий пробіл, який непомітний при першому погляді. Якщо він присутній в коді, то, природно, і буде завантажуватися раніше, ніж заголовки. В результаті користувач побачить на екрані повідомлення про помилку. Порожній пробіл може з’явитися самостійно, якщо документ відкривався в стандартному блокноті Windows. Цей редактор може, не повідомляючи нас, додати службовий символ Byte Order Mark, який виставляє зайвий пробіл перед заголовком. Щоб перевірити, чи в цьому річ, документ необхідно відкрити в будь-якому іншому редакторі і перевірити. Можливо, у файлі буде така ситуація, як на картинці нижче.

Неправильне написання першого рядка

Зайвий пропуск перед

Як бачимо, перший рядок починається не з

Використання команди include

Багато програмістів припускаються помилки при використанні команди include. Вона застосовується для об’єднання всіх файлів і створення одного підсумкового. І, якщо спробувати спочатку підключити шапку сайту (меню, слайдер і т. П.). А після цього оформити заголовки, то, природно, з’явиться повідомлення про помилку Can not modify header information — headers already sent by.

Ще одна помилка в програмуванні

Помилка при використанні команди include

Щоб вирішити проблему, необхідно функцію header (setcookie або session_start) в скрипті розмістити першої.

Зазвичай в повідомленні про помилку міститься інформація про те, де її шукати.

Зазначено місце, де знаходиться проблемний файл

Після output started — шлях до файлу з помилкою

Після слів output started слідують відомості про те, в якому рядку скрипта з’явилася помилка. Необхідно пройти цим шляхом і, побачивши проблему, розв’язати цю проблему — прибрати зайвий пробіл або поставити функцію header на самому початку.

Заміна несправних файлів

Якщо помилка закралася в встановлені на WordPress плагіни або теми, то їх можна перевстановити. Але проблема може бути також в файлах ядра. В цьому випадку необхідно взяти файл з чистою версією движка і інсталювати його на місце проблемного. Решта (коректні) настройки сайту на WordPress залишаться недоторканими.

висновок

Ми дізналися, що означає повідомлення про помилку з текстом Can not modify header information — headers already sent by. А також визначили шляхи пошуку проблеми та способи її вирішення — видалення зайвого пробілу, установка функції header в самому верху скрипта або заміна несправних файлів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector