C iOS 11 несумісні 32-бітові додатки. Як перевірити, чи є у вас такі?

Компанія Apple зробила те, до чого йшла кілька років — прибрала в iOS 11 підтримку 32-бітних додатків та ігор. Попередження про відмову від 32 біт з’явилися ще в iOS 10.3 beta 1. Під час запуску 32-бітного додатки користувач бачив вікно з повідомленням про те, що воно перестане працювати з майбутніми версіями iOS, якщо розробник не оновить його.

iOS 10.3.2 beta 1 виявилася сумісна тільки зі смартфонами і планшетами, оснащеними 64-бітними процесорами. В iOS 11 32-бітові додатки не запускаються — з’являється вікно, де написано, що розробник повинен забезпечити сумісність з новою версією операційної системи (тобто додати підтримку 64 біт).

Ви можете подивитися, які програми, встановлені на вашому смартфоні або планшеті, не зможуть запускатися після поновлення до iOS 11. Для цього відкрийте «Налаштування»> «Основні»> «Інформація про пристрій» і перейдіть в розділ «Сумісність додатків», де показані програми, які давно не оновлювалися і тепер виявилися несумісні з iOS 11.

Першим смартфоном Apple з 64-бітовим процесором став виданий у 2013 році iPhone 5s. Усі наступні моделі iPhone і iPad отримували підтримку 64-бітової архітектури, а з лютого 2015 року Apple перестала пропускати в App Store додатки, що працюють тільки з 32-бітними процесорами. З вересня 2016 року Apple активно підчищає App Store, видаляючи програми та ігри, які давно не оновлювалися.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector