Бонус МТС, На що обміняти? Активація — смс 820

МТС бонуси як вигідно обміняти
Практично кожен абонент МТС отримує бонуси за поповнення рахунку. Виняток становлять тарифи:

«Простий МТС», CDMA (всі тарифи), Турист (всі тарифи), MTC 2012 MTS Partner New, МТС Travel SIM, Супер МТС Команда 3D.

Для того щоб взяти участь в бонусної програмі МТС потрібно просто користуватися своїм номером і внаслідок розтрати грошових коштів на Вашому рахунку Ваш бонусних рахунок буде збільшуватися.

Активація програми лояльності

Щоб активувати програму лояльності необхідно відправити смс з текстом «activ» на номер 820

І все було б чудово якби дані бонуси можна було б витратити на щось вигідне і реальне. Наприклад на гроші на основному рахунку, щоб вони не згорали протягом місяця. Як це відбувається з бонусним рахунком.

Але все в деяких випадках бонуси можуть допомогти. А саме.

Як можна обміняти бонуси МТС

На першому місці по обміну бонусів програми лояльності МТС варто обмін бонусів на дзвінки в усіх напрямках в межах України. Для цього достатньо набрати USSD запити:

  • * 777 * 2 * 3100 # — обмін 1400 бонусів МТС на дзвінки, на всі мобільні і стаціонарні оператори України — в кількості 100 хвилин
  • * 777 * 2 * 3050 # — обмін 700 бонусів на 50 хвилин на всі напрямки
  • * 777 * 2 * 3020 # і обмін 280 бонусів на 20 на всі оператори.

На другому місці по корисності бонусів варто обмін на бонусні гроші. Варто розуміти, що бонусні гроші і гроші на основному рахунку — це різні речі. І бонусні гроші можна витратити тільки на дзвінки всередині країни, смс і в деяких випадках для оплати інтернет трафіку. Тому даний пункт стоїть на другому місці.

  • * 777 * 2 * 1004 # — обмін 300 бонусів на 15 грн
  • * 777 * 2 * 1005 # — обмін 500 бонусів на 30 грн

На третє місце нашого «хіт параду» винесені всі інші способи, а саме обмін бонусів на смс або ж ви можете обміняти бонуси МТС на хвилини всередині мережі. Так як смс повідомлення не мають цінності і втрачають свою привілей перед дзвінками, а дзвінки практично у всіх тарифних планах всередині мережі — БЕССПЛАТНО. Те радити обмінювати бонуси на дані послуги — не має сенсу.

Як перевірити кількість бонусів на своєму рахунку.

Для цього є USSD запит виду — * 777 * 1 #

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector