Баг в WhatsApp дозволяє відновити вилучену переписку

WhatsApp

У WhatsApp був виявлений баг, який можна використовувати як лайфхак. Ви можете відновити повідомлення, які були видалені вашим співрозмовником.

WhatsApp дозволяє користувачам видаляти свої повідомлення, причому вони зникають з чатів навіть у співрозмовників. У цій можливості є істотне обмеження — видалити повідомлення можна тільки протягом години з моменту його відправлення.

Справа в тому, що WhatsApp постійно синхронізує переписку з хмарою, але віддалені повідомлення пропадають з серверів лише раз на добу — о другій годині ночі. Саме з цією особливістю месенджера пов’язана експлуатація бага.

Як відновити повідомлення?

Якщо хтось видалив повідомлення, але ви хочете прочитати його, просто видаліть WhatsApp і встановіть його заново. Переписка підхопив із хмари і в чаті знову з’явиться віддалене повідомлення.

Майте на увазі, що відновлення повідомлень із хмари може бути пов’язане з деякими проблемами. Наприклад, можуть загубитися повідомлення, які були відправлені після збереження бекапа до моменту установки програми та відновлення даних.

Розробники WhatsApp повідомлені про існування цього бага, тому невідомо, як довго він ще проіснує.

iGuides в Telegram — t.me/iguides_ru

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector