Автоматично запускати дві програми одночасно в режимі декількох вікон Android

Android 7.0 Nougat приніс багато поліпшень багатозадачності, але найважливішим доповненням є уніфікований режим мульти вікон (яскраво світить на телефонах Google Pixel).

Для нас, кінцевих користувачів, ця уніфікована система з кількома вікнами означає, що тепер розробники додатків можуть створювати мод розділеного екрану, який працює на всіх телефонах і планшетах з Android 7.0 або пізнішої версії.

Крок 1: Встановіть екрани

Додаток, що дозволяє запускати дві програми поруч в режимі роздільного екрану Android Nougat називається Screens — Multi Window Manager від розробника Keep Away From Fire, тому почніть з установки його на свій пристрій.

  • Безкоштовно встановлюйте екрани з магазину Google Play

Крок 2. Увімкніть службу доступності

Після установки програми перейдіть до головного меню Параметри Android, а потім відкрийте підменю Доступність.

Крок 3. Створіть ярлики для багатьох вікон

Відкрийте програму «Екрани» з ящика програми, і ви побачите дві кнопки + у верхній частині екрана — кнопка верхньої + використовується для вибору програми, яка відкривається у верхній або лівій частині екрана в режимі багатовіконного режиму, і

Натисніть кожну кнопку +, а потім виберіть програму для кожного слота.

Крок 4: Запустіть дві програми одночасно

Відтепер, коли ви хочете відкрити обидва ці програми безпосередньо в режимі розділення екрана, просто торкніться піктограми на головному екрані.

Відмінним застосуванням цієї функції є одночасне відкриття улюбленої програми для надсилання текстових повідомлень і веб-браузера, тому ви можете копіювати та вставляти посилання, коли ви знайдете те, що може зацікавити ваших друзів.

Які комбінації додатків розділеного екрану були створені?

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector