Apple випустила оновлення прошивки для роутерів AirPort з виправленням уразливості Wi-Fi

airport

Незважаючи на те, що рік тому Apple припинила виробництво і підтримку фірмових роутерів AirPort, 13 грудня для них вийшло оновлення безпеки. Компанія випустила патчі, що усувають уразливість Wi-Fi, для AirPort Express, AirPort Extreme і AirPort Time Capsule. Оновлення 7.7.9 доступно для роутерів з діапазоном 802.11ac, а 7.6.9 — для моделей з діапазоном 802.11n.

Як встановити оновлення безпеку на AirPort Express, Extreme або Time Capsule:

Крок 1: Переконайтеся в наявності підключення до інтернету;

Крок 2: Переконайтеся в тому, що жорсткий диск в AirPort в даний момент не використовується жодним з пристроїв мережі загального доступу. При оновленні програмного забезпечення запущені на AirPort мережеві служби стають тимчасово недоступні;

Крок 3: Відкрийте на iPhone, iPad, iPod touch або Mac програму «Утиліта AirPort»:

  • На комп’ютерах Mac програма «Утиліта AirPort» встановлена ​​в папці / Програми / Програми. Також її можна знайти за допомогою Spotlight.
  • На пристрої iPhone, iPad або iPod touch необхідно завантажити «Утиліту AirPort» з магазину App Store.

Крок 4: Якщо в програмі «Утиліта AirPort» поруч з ім’ям пристрою є червоний значок з цифрою всередині, натисніть на нього для установки оновлення:

  • На комп’ютерах Mac у спливаючому вікні з відомостями натисніть на кнопку «Оновити» та підтвердіть установку.
  • На iOS-пристроях натисніть «Версія» на екрані з відомостями. У вікні виберіть «Завантажити та встановити».

Уразливість під назвою KRACK Wi-Fi дозволяє перехоплювати TCP-з’єднання, розшифровувати трафік, організовувати HTTP-Інжект і багато іншого. Атака на роутер здійснюється в момент, коли клієнт підключається до мережі Wi-Fi, захищеної по стандарту WPA2. В цей час генерується четирёхелементний код, який підтверджує, що клієнт і точка доступу мають коректними обліковими даними, і той же самий код використовується для узгодження ключа, який буде застосовуватися для шифрування трафіку. На щастя, Apple не залишила своїх користувачів на розтерзання хакерам і закрила цю уразливість.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector