Apple порадувала власників планшетів на Android

Компанія Apple оновила бета-версію додатка Apple Music для Android. У ній з’явилася довгоочікувана адаптація під великі екрани, яку гідно оцінять ті, хто з якоїсь причини слухає музику не зі смартфона, а з планшета.

Apple Music

У планшетному режимі зникло гамбургер-меню, а перемикатися між розділами можна за допомогою кнопок в нижній частині екрана. На те, щоб оптимізувати Apple Music для планшетів на базі Android, у дизайнерів і програмістів Apple пішло три роки. Версія цієї програми для iOS була спочатку адаптована як під iPhone, так і під iPad.

Встановити бета-версію Apple Music для Android можна в Google Play Маркеті, але перед цим потрібно вступити в групу тестувальників, підтвердивши свою участь натисканням на кнопку «Подати заявку на вступ». У тому випадку, якщо ваша заявка буде схвалена, ви отримаєте електронною поштою інструкцію по установці. Надалі додаток буде оновлюватися автоматично, але ви зможете в будь-який момент відмовитися від тестування і відкотитися до стабільної збірці, доступною всім користувачам.

iGuides в Telegram — t.me/iguides_ru

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector