Apple перешкоджає оновленню Telegram по всьому світу

Telegram

Компанія Apple з середини квітня не дозволяє розробникам Telegram публікувати в App Store оновлені версії додатка. Про це написано на сайті Telegram в розділі питань і відповідей.

Оновлення Telegram відхиляються по всьому світу, а не тільки в Росії, де Роскомнадзор домагається блокування Telegram. У квітні з App Store в декількох країнах світ зникло додаток Telegram X. Воно досі не повернулося, і невідомо, з чим пов’язана його часткове блокування. З Google Play Маркета воно не пропадало, і на Android оновлюються обидві версії програми: Telegram і Telegram X.

16 квітня Роскомнадзор зажадав від Apple і Google видалити Telegram з магазинів додатків, але не отримав відповідь від компаній. 28 травня відомство направило Apple повторний запит, додавши, що компанія також повинна блокувати пуш-повідомлення, які виходять від Telegram. До Google такий запит не надходив. Керівник Роскомнадзора Олександр Жаров входить в список росіян, на яких поширюються персональні санкції США, тому американським компаніям заборонено взаємодіяти як з ним, так і з очолюваною ним організацією.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector