ANT що це таке в телефоні

Відкривши диспетчер задач або «Додатки» в своєму мобільному пристрої, можна побачити запущені програми Андроїда. У кожною новою версією цієї ОС користувачі знаходять нові системні програми. Зі статті ви дізнаєтеся все про ANT — що це за додаток в вашому телефоні, і для чого воно потрібне.

Що таке ANT?

У наш час важко кого-небудь здивувати розумними пристроями. Наприклад, пилососом, який самостійно визначає рівень забруднення кімнати. Після чого приймається за прибирання. З кожним роком технології стають більш вдосконаленими. З’являються нові види і способи передачі даних. ANT є однією з таких технологій. Повна назва — ANT HAL Service. Вона була створена групою фахівців як захищена бездротова технологія передачі даних. Орієнтована на використання в приладах і пристроях для спорту і обладнанні для інших напрямків.

Чому б розробникам не використовувати вже наявні мережеві технології, замість того, щоб створювати нові? Є відповідь на це питання. Існуючі технології споживають велику кількість енергії. У цьому можна переконатися, відкривши в налаштуваннях інформацію про витрату акумулятора. Розробка ANT була націлена на низьке споживання заряду акумулятора в телефоні. Так як спортивні гаджети (крокоміри, лічильники калорій і т. Д.) Вимагають тривалого терміну роботи. Незначних витрата заряду досягається переважно скороченням кількості інформації в переданому пакеті даних.

ANT HAL Service

Додаток ANT HAL Service в списку витрачають заряд акумулятора

В інтернеті можна зустріти назву ANT + — це вдосконалена версія, в якій були додані ряд змін. Вони дозволяють ефективніше відстежувати, збирати і передавати дані з цифрових датчиків пристроїв. Перша версія технології вийшла ще в 2004 році. Але сьогодні її допрацювали. І такий спосіб обміну інформацією є найкращим за всі інші в деяких видах приладів і пристроїв. А також ANT дозволяє відсилати сигнал відразу на кілька приймачів. Чого той же Bluetooth робити не вміє, працюючи тільки з одним пристроєм за сеанс.

Читайте також: Bixby Samsung що це і як працює.

У яких пристроях використовується технологія

ANT вбудована в велику кількість різних пристроїв, переважно це спортивне приладдя:

 • Всілякі датчики швидкості, включаючи велотренажери;
 • Глюкометри, калориметри, ваги, шагометр;
 • Прилади для вимірювання кров’яного тиску;
 • Управління освітленням в приміщеннях;
 • Вимірювання швидкості в транспортних засобах;
 • Всіляке фітнес-обладнання;
 • Датчики активності;
 • Відстеження місцезнаходження об’єктів;
 • Управління параметрами музичних програвачів.

У наших телефонах ANT може застосовуватися в різних ситуаціях. Наприклад, якщо ворота у вашому дворі оснащені датчиком з підтримкою стандарту, вони можуть реагувати на наближення маніпулятора. Коли ви наблизитеся до них, датчик спрацює і ворота відчиняться. Приклади можна наводити довго. Технологію ANT застосовують і в розробці розумних будинків, в медицині, машинобудуванні.

Це може бути корисним: Duo — що це за програма на Андроїд.

Недоліки стандарту ANT

Серед недоліків способу передачі даних ANT можна виділити конфлікти з іншими технологіями. Його творці зробили все, щоб оснащені їм пристрої працювали стабільно. Але в деяких ситуаціях при активованих інших технологіях (Bluetooth) виникають деякі втрати і збої у вступнику сигналі. Тому користувачам варто стежити за тим, щоб вони не зустрічалися в пристроях в активному режимі.

На відміну від схожого стандарту Bluetooth, ANT не так поширений. І виникають проблеми в його підтримці з іншими пристроями.

Чи можна видалити додаток з телефону

Технологія ANT може відображатися в системних процесах. Але вона не займає ресурси смартфона, навіть працюючи у фоновому режимі. Так як є вбудованим системним додатком, то звичайним способом видалити його не вдасться. Ви зможете це зробити тільки після отримання Root-прав. Або ставши суперкористувачем. Але ви також можете вимкнути технологію, якщо для вас вона не представляє цінності.

Для цього вам потрібно:

 1. Відкрити параметри пристрою з Андроїд;
 2. Вибрати пункт «Додатки»;

  додатки

  Додатки в настройках Android

 3. Знайти розділ «Все» і відкрити його;
 4. У списку знайдіть ANT або ANT + HAL Service і вибрати його;

  ANT в списку додатків

  ANT в списку додатків Android

 5. У вікні програми натисніть на кнопку «Відключити». Підтвердіть свої наміри натисканням «Ок».

Після відключення ви більше не побачите цю назву. Навіть після перезавантаження ANT не буде діяти. Воно може знову запрацювати тільки після скидання налаштувань пристрою до заводських. Або після того, як ви самостійно його включите таким же способом, як вимкнули.

У смартфоні технологію можна використовувати, підключивши, наприклад, фітнес трекер. В інструкції для застосування повинно бути описаний процес, як використовувати його разом з ANT і вашим гаджетом. Якщо трекер підтримує цей стандарт. Інструкцію ви також зможете знайти через пошукову систему в інтернеті, написавши в рядку ім’я моделі пристрою.

У статті ми детально розібрали що таке ANT, і для чого ця технологія потрібна в вашому телефоні. Сподіваємося, що наша інформація виявилася корисною.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector