Android O Beta: як встановити та що це оновлення додасть вашому смартфону

17 травня компанія Google випустила другу тестову версію Android O для розробників. Вона отримала статус бети, досить стабільна для повсякденного використання і, на відміну від першого релізу Developer Preview, встановлюється без розблокування завантажувача і скачування файлу прошивки, а по Wi-Fi.

У цьому оновленні присутні кілька помітних нововведень, на кожному з яких варто зупинитися окремо.

нові емодзі

Дизайнери Google знову заново перемалювали майже всі емотикони. В Android O Beta вони стали більш красивими — з різноманітними квітами, градієнтами та іншими ефектами. Нова версія Android буде підтримувати повний каталог Emoji 5.0, а це значить, що незабаром смайликів буде ще більше, ніж зараз.

Картинка в картинці

Анонсована в березні функція «картинка в картинці» з’явилася в Android O Beta. Зараз вона підтримується тільки YouTube, а в майбутньому буде реалізована в інших додатках. Завдяки їй, можна запускати відео і дивитися його поверх інших додатків в невеликому вікні.

Інтенсивність нічного режиму

На смартфонах Pixel і Pixel XL з’явилися настройки інтенсивності застосування нічного режиму, що дозволяють зменшити або додати червоні відтінки екрану. На Nexus 5X і Nexus 6P нічний режим так і не з’явився, хоча він був присутній в тестовій збірці Android 7.1.

Розумне виділення тексту

Розумне виділення тексту

В Android O додана функція Smart Text Selection — розумне виділення тексту з контекстуальних пропозицією дій. Наприклад, якщо ви виділите номер телефону, вам буде предлжено зателефонувати за цим номером.

Швидкі настройки

Шторка з швидкими налаштуваннями і перемикачами змінила колір на негативний. Тепер у неї світло-сірий фон і темні іконки, хоча раніше було навпаки. Оформлення повідомлень не змінилося. Деякі значки змінили розташування: дата, перемикання аккаунта, настройки перемикачів і системні настройки переїхали з верхньої частини екрану вниз, в правому верхньому кутку тепер відображається час, індикатор батареї і значок стільникового зв’язку, а зліва — назва оператора.

Notification Dots

На іконах додатків, розміщених на домашній сторінці, стали відображатися точки, що позначають наявність повідомлень або подій. Можна швидко подивитися ці повідомлення — досить утримувати палець на іконі додатку. Щоб перейти до будь-якого з повідомленням, потрібно натиснути на нього.

Швидкий доступ до віджетів

Тепер, якщо у програми є віджети, ви можете перейти до них за допомогою меню, яке з’являється по довгому якщо натиснути на піктограму.

Швидкість завантаження системи і додатків

Android O завантажується в два рази швидше, ніж Android Nougat. Швидкість запуску додатків теж зросла, наскільки саме — залежить від конкретного додатка.

Pixel Launcher

Разом з Android O Beta була випущена нова версія лаунчер Pixel. Як і раніше, цей лаунчер доступний тільки смартфонам Pixel, але його можна встановити на будь-який пристрій за допомогою APK-файлу. В налаштуваннях Pixel Launcher з’явилася можливість міняти форму іконок додатків: квадрат, трикутник з закругленими кутами, прямокутник із закругленими кутами або циліндр. Раніше з’явилася підтримка адаптивних іконок, завдяки якій значки всіх додатків наводяться до єдиного розміру і виглядають більш красиво і природно.

Android O Beta можна встановити на смартфони Nexus 5X, Nexus 6P, Pixel і Pixel XL. Для цього потрібно записатися на бета-тест і трохи почекати. Через якийсь час на ваш пристрій прийде повідомлення про можливість установки апдейта. Процес інсталяції займає близько 10-15 хвилин, всі програми, настройки і призначені для користувача файли зберігаються.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector