15 порад, які допоможуть вам отримати максимальну віддачу від Samsung

Компанія Samsung Health стала однією з найпоширеніших додатків для здоров’я, завдяки особливостям, включаючи всі етапи від підрахунку кроків до реєстрації харчування та діагностики симптомів. Але оскільки програма може багато чого запропонувати, легко пропустити деякі менші, але корисні функції.

Завдяки сучасним інструментам, таким як моніторинг серцевого ритму та насиченість киснем, які привертають увагу всіх, деякі з найменших функцій Samsung Health були маргіналізовані, в основному невидимі. Не обманюйте, однак, тому, що багато хто з цих нібито незначних функцій страждають набагато вище їхньої ваги і можуть значно підвищити загальне задоволення від цієї програми.

  • Встановити Samsung Health на будь-якому пристрої Android (Google Play Store)

Порада № 1: Підніміть активну мету часу

Модуль активності Samsung Health Activity (Моніторинг активності здоров’я) відстежує вашу фізичну активність протягом дня і встановлюється на певний час залежно від даних вашого профілю. Проте це налаштування за умовчанням може точно не відображати ваші потреби у фітнесі, і якщо це станеться, ви можете легко змінити цільовий час своєї загальної діяльності, незалежно від вашого профілю.

Щоб змінити активні часові орієнтири, відкрийте програму Samsung Health і натисніть поле «Активний час» у верхній частині сторінки. Звідти натисніть кнопку меню з трьома крапками у правому верхньому куті екрану, а потім «Встановити мету», потім проведіть пальцем ліворуч або праворуч від повзунка цифр, доки не досягнете бажаних хвилин.

Фото: Амбой Манало / Android Як

Порада 2: Змініть мету кількості кроків

Як і у випадку активного часу вище, крок кроку Samsung Health оптимізований до профілю фітнесу. Якщо ви вирішили, що мета занадто проста або складна, її можна змінити, натиснувши на поле «Кількість кроків» у програмі. Після цього натисніть кнопку меню, а потім «Встановити мету», потім проведіть пальцем ліворуч або праворуч на рядку чисел, щоб збільшити або зменшити цільове число кроків.

Фото: Амбой Манало / Android Як

Порада №3: ​​Призупинити підрахунок кроку

Ведення точного обліку кроків, що виконуються протягом дня, є важливою частиною відстеження Вашого прогресу в підтримці фітнесу. Тим не менш, додаток можна обдурити, коли ви думаєте, що ви гуляєте або бігаєте, коли ви їдете на велосипеді або їздите на низьких швидкостях, тому що рухи, які ви робите по телефону, схожі. З цієї причини ми рекомендуємо вимкнути функцію підрахунку кроків Samsung Health Step Count під час водіння автомобіля.

Щоб тимчасово зупинити роботу Samsung Health з підрахунку кроків, перейдіть на сторінку «Кроки» у програмі, потім торкніться піктограми меню та виберіть «Зупинити дії підрахунку». Після цього на екрані з’явиться повідомлення про тост, яке повідомляє, що функція призупинена. Щоб відновити роботу, коли ви виходите з автомобіля, повторіть ті самі дії.

Порада 4: Додайте до телефону панель сповіщень

Ви не повинні бути чемпіоном у ході гоночної траси, щоб оцінити можливість швидкого перегляду поточної кількості кроків без необхідності відкривати Samsung Health. Щоб переглянути кількість кроків на панелі повідомлень телефону, відкрийте програму Samsung Health, потім натисніть кнопку меню у верхньому правому куті і виберіть «Налаштування». Потім натисніть «Показати кроки на панелі», і це зроблено.

Порада № 5: Викличте своєму другові в дуелі на кількість кроків

Мотивація є ключовим фактором у підтримці фітнесу, а дружня конкуренція може значною мірою сприяти позитивному ставленню. Компанія Samsung має функцію Samsung Health, яка дає вам змогу кинути виклик своїм друзям, родичам і навіть абсолютно невідомим незнайомцям в один крок, щоб збудити рутину.

Початок завдання підрахунку окремих кроків досить простий. Вам потрібно додати новий виклик на сторінку «Всього» в службі охорони здоров’я Samsung, назвати виклик, а потім запросити друга приєднатися до гри. Для більш детального опису того, як це зробити, перевірте посилання нижче.

  • Не пропустіть: Почніть фітнес-конкурс серед друзів компанії Samsung Health

Порада № 6: Візьміть участь у Global Challenge

На додаток до окремих матчів, Samsung Health також регулярно пропонує глобальні виклики, які ви можете приєднати, щоб побачити, наскільки добре ви поєднуєтеся з ентузіастами фітнесу з усього світу. Почати глобальний виклик легко — просто натисніть вкладку «Всього» внизу головного меню Samsung Health, потім натисніть «Приєднатися» у будь-якому з доступних проблем.

Порада №7: Заощаджуйте акумулятор під час відстеження тренування

Підтримання пристрою під час тривалих тренувальних сеансів може призвести до зливу акумулятора, тому вам не потрібно згадувати, що ви повинні спати якомога більше під час роботи, щоб заощадити акумулятор.

На щастя, Samsung Health надає блискучий компроміс: ви можете залишатися на вершині свого часу на тренуваннях, відображаючи його на екрані OLED. Щоб увімкнути, просто натисніть кнопку замка в нижньому правому куті сторінки тренування.

  • Не пропустіть: Як відстежувати тренування з Samsung Health

Порада № 8: Вручну додайте улюблені продукти харчування

База даних продуктів харчування, знайдених в Samsung Health, є однією з найбільш універсальних, тому додатки, такі як MyFitnessPal, працюють на свої гроші. Це, як кажуть, завжди буде відсутній харчування з кожної бази даних відстеження їжі. На щастя, функція Samsung Health дозволяє зберігати спеціальні продукти харчування.

Щоб ввести певний прийом їжі вручну, натисніть кнопку меню «Час їжі» на домашній сторінці Samsung Health (наприклад, сніданок або обід). Потім виберіть вкладку «Моє харчування», а потім виберіть «Додати нову їжу». Нарешті, введіть їжу, яку ви хочете зберегти (разом з кількістю калорій і харчовою цінністю) і натисніть «Зберегти», щоб додати їх до списку.

Порада №9: Виправте частини, щоб отримати більш точний запис

При реєстрації їжі в Samsung Health, не просто зберігайте їжу, яку ви їли в додатку. Найчастіше вам доведеться вказати кількість порцій, які ви мали для більш точного запису калорій і харчування.

Щоб покращити подачу їжі, яку потрібно записати, проведіть пальцем убік на рядку номерів на сторінці продуктового продукту, доки не потрапите в цільову частину, а потім виберіть «Готово» у верхньому правому куті для запису. Тоді загальна кількість калорій разом з жиром, вуглеводами та споживаним білком буде правильно відображено на веб-сайті журналу «Обід».

  • Не пропустіть: Перерахуйте калорійну їжу від Samsung Health

Порада №10: Додайте фотографію їжі

Час від часу ви їсте їжу, яка настільки смачна і смачна, що ви відчуваєте, як сфотографувати її як візуальний сувенір. Для тих часів Samsung Health дає можливість не тільки реєструвати прийоми їжі та пов’язані з ними теплотворні та харчові цінності, але й зберігати їх для потомства.

Збереження зображення їжі не може бути простіше — просто натисніть значок додавання зображення на сторінці «Журнали харчування» та сфотографуйте страву або виберіть її з галереї.

Порада № 11: Запишіть частину кофеїну

Чашка кави є важливою частиною повсякденного життя практично всіх, але поки ви можете записати, скільки кави ви п’єте в розділі «Запис їжі» в Samsung Health, за замовчуванням він не відображає значення кофеїну.

На щастя, до Samsung Health можна додати додаткову функціональну плитку, яка дозволяє записувати кількість кофеїну, споживаного протягом дня. Щоб додати цю функцію, перейдіть до самого кінця головної сторінки програми та виберіть «Керування елементами». Звідти натисніть перемикач у розділі «Кофеїн», щоб увімкнути цю функцію.

Порада №12: Виміряйте свій рівень стресу самостійно

За замовчуванням компанія Samsung Health дозволяє вимірювати рівень стресу разом з імпульсним і кисневим насиченням. Але якщо ви хочете самостійно виміряти рівень стресу, ви можете зробити це, натиснувши кнопку меню у верхньому правому куті і вибравши опцію «Вимірювати кілька». Звідти просто натисніть перемикач у верхній частині, щоб вимкнути вимірювання частоти серцевих скорочень і насичення киснем.

Порада 13: Розташуйте плитки об’єктів

У всіх нас є різні пріоритети стосовно даних про здоров’я та фітнес, які ми хочемо залишити на вершині, а прокручування вниз головної сторінки Samsung Health, щоб отримати доступ до таких функцій, як споживання води, може стати нудним через деякий час, особливо якщо це це функція, яку ви часто використовуєте.

Щоб усунути це, Samsung Health дозволяє змінювати порядок функціональних плиток, щоб точно відобразити ваші потреби. Щоб зробити це, просто натисніть довгу плитку, а потім перетягніть її вгору або вниз у списку залежно від її дійсності. Просто відпустіть, коли ви закінчите, і повторіть процес, поки не будете задоволені.

Фото: Амбой Манало / Android Як

Порада № 14: Діагностувати незвичайні симптоми

На додаток до функцій моніторингу здоров’я та фітнесу, Samsung Health має дуже хорошу функцію, яка допомагає діагностувати нетипові симптоми здоров’я через комфорт і конфіденційність вашого будинку. Коротше кажучи, під назвою «Проверка симптомів» можна отримати доступ до цієї функції, перейшовши на вкладку «Експерти» у програмі. Звідси засіб перевірки симптомів діагностує можливі симптоми вашого симптому, використовуючи ряд конкретних питань.

  • Не пропустіть: використовуйте Samsung Health для діагностики симптомів в домашніх умовах

Порада № 15: Стерти дані про здоров’я Samsung

Якщо ви коли-небудь вирішите перейти до іншого фітнес-програми, ви повинні знати, що ви можете стерти інформацію про ваше здоров’я, щоб зберегти ваші дані про працездатність і здоров’я. На відміну від видалення апаратних даних, видалення персональних даних, пов’язаних з послугою Samsung Health, не тільки видаляє конфіденційну інформацію з пристрою, але й повністю видаляється з серверів Samsung.

Якщо ви вирішите видалити вашу особисту інформацію за допомогою програми Samsung Health, натисніть кнопку меню у верхньому правому куті та виберіть «Налаштування». Потім виберіть «Видалити особисту інформацію», а потім дотримуйтесь інструкцій, щоб видалити інформацію користувача.

Ця стаття була вироблена під час Android Як «Щорічне здоров’я Спеціальна пропозиція фітнес. Читайте все здоров’я.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector