12 маловідомих можливостей Google Play Маркета

Думаєте, що ви користуєтеся Android смартфоном і вичавлюєте з нього максимум? Не будьте настільки впевнені, поки не ознайомитеся з особливостями Play Маркета, про які ви, можливо, не знали раніше.

Установка через браузер

Установка через браузер

Якщо ви мігрували на Android з iOS, для вас стане приємним відкриттям те, що додатки тепер можна встановлювати не тільки за допомогою мобільного пристрою, але і за допомогою браузера на комп’ютері. Зайдіть на сайт https://play.google.com, знайдіть потрібне вам додаток, залогініться в свій аккаунт Google, натисніть «Встановити», і через якийсь час воно з’явиться на вашому смартфоні.

Бета-тест

Бета-тест

Розробники викладають в Play Маркет експериментальні версії своїх додатків. Якщо у будь-якої програми, є бета-версія, ви можете приєднатися до тестування (а потім, при бажанні, так само легко вийти з нього і відновити стабільну збірку додатки).

Тестування ігри та програми

Тестування ігри та програми

У Play Маркеті існує спеціальний розділ «Бета», куди розробники викладають тестові версії програм та ігор. Вони призначені для відкритого тестування і обкатки перед релізом, але найкрутіше те, що таким чином можна безкоштовно грати в ігри, які в подальшому будуть поширяться за гроші.

передреєстрації

передреєстрації

На потенційно хітові гри, випуск яких планується заздалегідь за кілька місяців, можна оформити попередню реєстрацію. Після випуску гри ви отримаєте повідомлення і відразу ж зможете встановити її.

Повернення грошей

Повернення грошей

Якщо ви придбали програму або гру, але розчарувалися в покупці, витрачені гроші можна повернути. Це можна зробити на сторінці додатка. Навіть якщо термін повернення упущений (а це всього близько пари годин), ви можете зв’язатися з розробником електронною поштою і пояснити йому, чому ви хочете повернення платежу — швидше за все, він погодиться.

автопоновлення

автопоновлення

В налаштуваннях Play Маркета можна вибрати спосіб оновлення додатків: автоматично або вручну. Там же можна вказати, при якому інтернет-з’єднанні будуть скачиваться апдейти: тільки Wi-Fi або також через мобільний зв’язок.

відключення автообновления

відключення автообновления

Можливо, ви не хочете, щоб будь-яка програма автоматично оновлювалося (наприклад, у нього збиваються настройки)? Відкрийте його сторінку в Play Маркеті, натисніть на значок меню в правому верхньому куті і приберіть значок з опції «Оновлення». Надалі це додаток можна буде в будь-який момент оновити вручну.

Список бажань

Список бажань

Якщо ви плануєте придбати який-небудь додаток, гру або інший контент (книгу, музичний альбом, фільм), але не маєте вільні кошти або не впевнені в доцільності такої покупки, використовуйте список бажань. Ви можете перейти в нього в будь-який момент і згадати, що вас цікавило.

Контроль за підписками

Контроль за підписками

В меню Play Маркета є спеціальний розділ «Передплати». Тут ви можете побачити все оформлені передплати в різних сервісах, а також додатки, які пропонують послуги з передплатної моделі.

сімейна підписка

сімейна підписка

Сімейна підписка дозволяє членам однієї сім’ї використовувати куплені ігри та програми на декількох пристроях з різними акаунтами Google. Крім того, вона використовується для оформлення сімейної підписки на Google Play Музику, YouTube Music Premuim і YouTube Premium.

Батьківський контроль

Батьківський контроль

Якщо пристроєм користується ваша дитина, ви можете захистити його від дорослого контенту в Play Маркеті. Для цього треба зайти в налаштування батьківського контролю, введіть PIN-код (і не забувайте його), а потім виберіть віковий рейтинг для ігор, додатків і фільмів, а також вкажіть, чи можуть в музичному каталозі відображатися релізи з матюками назвами і текстами.

захист покупок

захист покупок

Якщо ваш смартфон оснащений сканером відбитків пальців, ви можете використовувати його для підтвердження покупок додатків, ігор та іншого контенту. Також можна вибрати, коли буде вимагатися таке підтвердження: завжди, ніколи або після закінчення півгодини з моменту останньої транзакції.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector