X Lossless Decoder Itunes отримуємо і зберігаємо музику

Itunes
Багато людей люблять продукцію Apple за багатий асортимент програм. Це дійсно так. У даній статті мова піде про додатки для Iphone. Але велика функціональність доводиться на програванні музики. Відразу варто сказати, тим, хто не знайомий з Apple, альбоми в AppStore платні, що не дозволяє багатьом людям вдосталь насолоджуватися улюбленими музичними творами. Чи є способи послухати твори улюблених виконавців безкоштовно? Звичайно ж, є! У цьому допоможе додаток Itunes, де можна отримати деякі альбоми або пісні безкоштовно, але далеко не все.

І звичайно ж варто нагадати для того щоб Ваш IPhone задовольняв всім Вашим потребам крім якісних аудіозаписів бажано мати оригінальні навушники EarPods, щоб не розчаруватися в такому дорогому девайсе і не вносити паніку серед тих, хто ще збирається купувати якусь продукцію Apple.

Як отримати безкоштовну музику за допомогою Itunes?

Як же це зробити? Тут все просто. Програму Itunes потрібно встановити на свій комп’ютер, після чого треба підключити до нього свій Iphone. Після того, як пристрій буде підключено, в лівій частині екрана з’явиться невеликий підрозділ з назвою Iphone. Далі потрібно знайти розділ «Медіатека», де буде розташовуватися іконка «музика». На своєму комп’ютері можна знайти улюблені музичні твори, зберегти їх, після чого перетягнути в порожню папку «музика». Після того, як музика була перенесена, її можна програвати на своєму девайсі абсолютно безкоштовно.

Як видалити нецікаві записи?

Деякі треки з часом починають набридати, але це не проблема. Їх завжди можна видалити! Досить зайти знову в папку Itunes, в підрозділ «музика» і стерти звідти непотрібні записи. Потім потрібно просто зайти в свій Iphone і зберегти виконані зміна, натиснувши на потрібну кнопку.

Немає бажаної музики в додатку? Що робити?

Буває і таке, що бажаної музики в додатку Itunes немає, що не є добре. Звичайно ж адекватну відповідь буде завантажити необхідні записи. Але існує тільки невелика проблема, техніка Apple підтримує не кожен формат музики. Для вирішення цієї проблеми існує програма «X Lossless Decoder». Ця програма допоможе конвертнуть безліч різних форматів музики.

Якщо бажання морочитися з установкою і конвертацією музики — немає, то можна слухати музику в онлайні за допомогою соціальних мереж, спеціалізованих сайтів і так далі. Також існують онлайн редактори музики, за допомогою яких можна виконати конвертування. Але вся відповідальність у використанні таких сайтів лежить на користувачеві, щоб в подальшому після використання не довелося відновлювати свій девайс.

Використовуючи такі варіанти можна безкоштовно слухати музику як онлайн, так і без підключення до інтернету. Навіщо платити зайві гроші, якщо можна зовсім не витрачаючи їх насолоджуватися улюбленими творами?

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector