Виробник Самсунг — телевізори смартфони міфи ❋❋❋

логотип виробника сумісного
Кількість виробників телевізорів на даний момент просто величезна. І коли ви приходите в магазин через розгубленість хочеться взяти що, щось знайоме і співзвучне з рекламними слоганами. І практично в будь-якому магазині третину продукції займає техніка від виробника Самсунг. Багато дану техніку хвалять і кажуть, що краще неї нічого немає. Інші кажуть: навіщо купувати Самсунг адже ви переплачуєте за розкручений бренд.

Але це, як правило, тільки слова, давайте спробуємо навести факти, які будуть говорити правду.

Міф про виробника Самсунг

Телевізор або смартфон Самсунг хороший, якщо він зроблений в Кореї.

Так дійсно Країна виробник компанії Samsung — це південна Корея. Як до речі і компанія LG. І якщо країна збірки — НЕ Корея, то багато хто вважає, що даний девайс буде працювати набагато менше. Але це далеко не так, тому що заводи, які крім того що збирають продукцію компанії Самсунг в 59 країнах світу — збирають її з комплектуючих точно таких же як завод в Кореї.

Звідки народився цей міф?

Міф пішов через те що братися китайці, взяли і скопіювали дизайн смартфонів і телефонів Самсунг наліпили точно такий же логотип і в кінцевому підсумку отримали телефон «Г Г Г» якості і продають його як брендовий. Звичайно ж, афера тривала дуже недовго і все досить швидко розібралися, що такі телефони не можуть, варто як Самсунг. Але продажу даних товарів не припинилися, а навпаки збільшилися тільки продавати їх вже стали набагато дешевше. Хоча до цього дня можна знайти людей, які купили смартфон Самсунг за 50-100 $ і розповідають, що у них оригінальний Самсунг. Але коли відкриваєш меню і бачиш корявий переклад або сенсор, який реагує з третього разу на натискання, то «розумна людина» просто мовчить щоб не засмучувати власника апарату.

Як висновок можна сказати, що не важливо де зібрано смартфон або телевізор, важливо щоб це була офіційне представництво Самсунг.

Як відрізнити оригінальний продукт Самсунг від підробки

Точного рецепта, який скаже Вам, що це справжній бренд — просто немає. І, як правило, розбиратися треба з кожною моделлю окремо. але загальні рекомендації потрібно знати. Перед покупкою будь-якої продукції Самсунг потрібно зайти на офіційний сайт компанії http://www.samsung.com/ і подивитися характеристики і зовнішній вигляд того ж смартфона. Підробка просто фізично не зможете повторити все те ж саме, як і оф. Представництва.

Ціна пристрою не повинна бути дуже низькою, якщо Вам таке пропонують, то краще не брати у такого постачальника.

І звичайно купувати варто, тільки у перевірених магазинів або офіційних представництв. Якщо ви берете девайс з рук, то перед покупкою потрібно зайти в довіряє вами магазин і потримати даний смартфон в руках. Або ж порівняти купується вами з офіційним.

Хоча в нашій країні можуть навіть корпус телефону з набитим пластиліном продати))).

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector