Як користуватися безкоштовними і пробними періодами в онлайн кінотеатрах? —


Ми вже розповідали як онлайн кінотеарт Мегого може зняти з вашої картки гроші і чому підписка може коштувати набагато більше 1 грн, як це описувалося в рекламі. Але про все по порядку …

Що таке тестовий або пробний період?

Практично всі онлайн кінотеатри перед реєстрацією пропонують зареєструватися і отримати весь набір послуг за символічну плату. Наприклад на даний момент часу онлайн кінотеатр IVI пропонує 15 днів за 1 грн, але з використанням поки ще чинного промокодом s03new18g  можна отримати 90 днів за ті ж 4 центи. Але проблема в тому, що для активації цього промокодом або тестового періоду необхідно підключити карту і на ній повинна бути сума рівна еквіваленту однієї гривні. І як тільки даний термін закінчиться, то з вас буде знято суму в повному обсязі, а це вже набагато більше 4 центів.

Як бути і як отримати цю підписку і не втратити гроші?

Для цього ідеально підходить додаток або система (як вашій душі буде завгодно) ПРИВАТ24. Суть в тому, що ви можете створити в додатку Приват24 віртуальну карту перекинути на її 1 грн з основною і при активації промокодом ввести цю віртуальну карту в необхідне поле. Промокод і тестовий період активується і ви будете користуватися всіма наданими сервісами. А коли термін закінчиться, то онлайн кінотеатр або будь-який інший сервіс не зможе зняти гроші з вашої картки тому як грошей на ній не буде.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector