Вайбер як безлімітний тариф для спілкування? Альтернатива мобільним операторам?

viber
У кожного з нас є один номер мобільного телефону, яким ми користуємося вже дуже давно. І навіть враховуючи, що телефон можуть вкрасти, ви його можете втратити і так далі, але номер більшість абонентів відновлює, а все тому що не хоче втрачати потрібні контакти. І найбільша проблема в умовах того що у нас один номер телефону — це дзвінки на інші оператори, адже кількість хвилин на інші мобільні оператори обмежені для всіх тарифних планів. Навіть добре розрекламований тариф супер свобода від лайфсел, де кожному надається 750 хвилин на всі мобільні на місяць, але коли розумієш, що в ці 750 хвилин входить, і дзвінки всередині мережі розумієш, що тариф мені не підходить.

Інша справа дзвінки і смс за допомогою добре набрав популярність месенджера Viber. Тим більше, що скачати вайбер безкоштовно на телефон може кожен і платити за використання даного додаток не потрібно. Реклама будь-якого оператора говорить «Перейдіть в пакет« Подорож »і ви отримаєте безлімітний доступ до соц. мереж і використання месенджерів viber і whatsApp ». І відразу хочеться скласти ідеальну схему, якщо все завантажать Viber, а потім отримають безлімітне спілкування, то можна буде спілкуватися з ким завгодно і при цьому не брати до уваги кількість хвилин.

Але все це тільки здається:

  1. Всі мобільні оператори, надаючи безкоштовно не тарифікується трафік до мессенджерам, не враховують тільки трафік для текстових повідомлень, якщо ви будете дзвонити (аудіо, відео — не важливо), то дана сесія не буде безкоштовною і з вашого пакета буде вирахувано, то кількість мегабайт, які було витрачено для здійснення даного дзвінка.
  2. Для того щоб встановити Viber потрібен смартфон, без смартфона встановити Viber на комп’ютер не вийти, тому як доведеться ввести код авторизації. На даний момент нехай і багато хто має в своєму розпорядженні смартфон, але все ж далеке не всі. Кому то він просто незручний, кому то не потрібен, а у кого то просто немає грошей на покупку такого девайса.
  3. Не всі хочуть встановлювати Viber. Хоча дана проблема приносить більше користі ніж шкоди. Адже якщо все в світі встановлять Viber на свій телефон і будуть користуватися даними додатком повсюдно, компанії стане монополістом і або її задавлять антимонопольні комітети різних країн, або вони задавлять нас непомірними тарифними планами. Але на даний момент змусити всіх ваших знайомих встановити Viber — просто неможливо.
  4. Для дзвінків тим, хто не встановив Вайбер можна було б використовувати вайбер аут, але вартість хвилини розмови навіть на номер США, а це найдешевший тариф дорівнює 2 центам, а при нинішньому курсі це дорожче, ніж дзвонити з того ж мтс на київстар.

замість висновку

Навіть не дивлячись, на те, що кількість різних месенджерів і додатків підтримують передачу голосу по протоколу IP зростає, найближчим часом ні Viber, ні whatsApp, Skype і інші не зможуть замінити мобільних операторів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector