В ногу з часом. Мобільний додаток виклику таксі Убер —

прибери
У світі різних технологій і нововведень, все має тенденцію змінюватися і рухатися вперед. Так і послуга виклику таксі, раніше для замовлення потрібно в обов’язковому порядку телефонувати і в очікуванні своєї черги сподіватися на швидке прибуття авто. Сьогодні, більшість людей, віддають перевагу новим програмам в мобільному, які дозволяють спростити і прискорити цей процес.

Одним з таких додатків є Uber. Він відомий, зрозумілий в користуванні і завжди дозволяє скористатися послугою виклику машини. Погодьтеся, це те, що необхідно кожній людині, що вирішив скористатися платним візництвом по необхідному адресою. Додаток дозволяємо оформити заявку на виїзд водія з автомобілем. Ви швидко і з комфортом доберетеся до рідних і друзів, які з нетерпінням чекають.

Вперше, запуск програми відбувся в 2013 році, в якості експериментального винаходи. На сьогоднішній день, Uber (http://taxi-emelya.ru/taksi-uber.html) є в 65 країнах світу і понад 350 містах. Воно виконує функцію зв’язку замовника з водієм.

Мобільні додатки мають ряд переваг в порівнянні з викликом по телефону:

  • Є стрічка новин, що відбуваються в місті, з якими можна ознайомитися, зайшовши в додаток;
  • Коментарі пасажирів;
  • Карта розташування водіїв з автомобілями, ділянки підвищеного попиту (що дозволить вибрати менш завантажену дорогу і вчасно прибути за необхідним адресою);
  • Водієві надходить повідомлення про всі наступних замовленнях, що дозволяє раціонально розподіляти час роботи;
  • Прорахунок тарифу на поїздку, з якою можна ознайомитися в додатку, і оцінити доступність.

І це лише мала частина переваг сучасних заходів щодо поліпшення послуги. Завдяки мобільному додатку, вдається рівномірно розподілити транспорт і бути завжди напоготові чергових замовлень з боку пасажирів. У місцях, де спостерігається підвищений попит або годину пік, направляється більшу кількість машин.

Оплата також відбувається прозорим способом, без готівкового розрахунку. Щоб скористатися мобільним додатком Uber, закачайте його і заповніть особисту інформацію, а також реквізити картки банку, що є в наявності. Є можливість використовувати промокодом на знижку при черговій поїздці, що, безсумнівно, можна віднести до достоїнств і способу розумної економії. Далі, вкажіть місце на мапі міста, куди слід поїхати, і чекайте подачі таксі.

Все частіше власники таксі намагаються вдосконалити послугу, залучити клієнтів підвищеним комфортом, доступними розцінками та інше. До них на допомогу приходять мобільні новинки, що сприяють правильному розподілу авто і швидкому здійсненню поїздок.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector