Тариф спека від лайфселл. Послуги і вартість —

спека лайф
Новий акційний тарифний план від компанії лайфселл під назвою «Жара». Відразу хотілося б проакцентіровать увагу користувачів саме на тому, що даний тариф акційний і на даний момент він діє до 1 серпня 2018 року. Тобто рівно через один рік цей тариф автоматично припинить своє існування і користувачі, які підключилися до цього тарифного плану будуть платити абонентську плату не 50 грн, а 80 грн (за тарифом оптимальний смартфон). З цієї причини ви можете підключити цей пакет, але варто пам’ятати, що в наступному році заздалегідь необхідно буде перейти на інший тариф, або бути готовим платити більшу вартість.

Послуги і вартість в тарифі Спека від Лайфсел

абонплата

50 грн

Дзвінки всередині мережіБезліміт

Дзвінки на інші мережі

100 хвилин

Інтернет

10 гігабайт

Ютуб

10 гігабайт (також Lifecell надає доступ до інших відеосревісам, таким як Мегого або oll, але отримати безкоштовні хороші фільми на цих сервісах дорого тому до розгляд включати їх не будемо)

Facebook

Безлім за умови підключення через однойменне додаток

месенджери

Так як Lifecell просуває свій месенджер Bip, то отримати безкоштовний доступ до Viber або WhatsApp не вийти

Якщо ви не заплатили абонплату в місяць однією сумою в 50 грн, то плата буде зніматися щодоби по 2,5 грн в день. Іншими словами необхідно стежити за кількістю грошей на рахунку і по закінченню 30 денного у вас на рахунку повинно бути не менше 50 грн.

Як підключити?

  • Вартість підключення — 50 грн
  • Для переходу наберіть — * 345 #

замість висновку

Для тих, хто користується на постійній основі цим картою від Лайфсел і при цьому Вам необхідний доступ до інтернету, то це дуже непоганий варіант. Навіть не дивлячись на те, що акційний і він може припинити свою дію в будь-який момент.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector