Тариф Лайфхак від лайфсел — Відгуки, як підключити, суть пкета

тариф лайфхак фото

Суть тарифного плану лайфхак

Спочатку Вам пропонується 20 гігабайт інтернету, якщо ви за цей місяць використовуєте їх все або трохи менше, то в наступному ви отримаєте стандартні 20 гігабайт + ті які були використані Вами в попередньому місяці. Тобто ще 20 (якщо ви використовували всі).

ТО є, чим більше трафіку ви використовуєте, тим більше Вам буде надавати оператор в рамках однієї і тієї ж абонентської плати.

Ось тільки, як довго можна підвищувати цю цифру оператор не називає. Але навіть якщо підняти планку за 3-4 місяці до 50-100 гігабайт, то можна сказати, що цей тариф є безлімітним з точки зору доступу до інтернету. Що дуже непогано для тих, у кого відсутній домашній інтернет зовсім. Залишиться тільки перевірити якість мережі та швидкість в цьому пакеті, тому як Водафон вже створила безлімітний інтернет в тарифі UNLIM, тільки з урахуванням того, що швидкість там ніяка — UNLIM 3g- не має популярності.

Вартість послуг тарифного плану Лайфхак.

до 12.12.2018після 12.12.2018

абонплата

119 грн найдешевша версія під назвою стартовий при тому, що все починалося з ціни 89 грн, потім було підвищення до 99 і зараз 119

вже 175 грн за 4 тижні

Дзвінки на лайфселл

Безліміт

Безліміт

Дзвінки на інші оператори

150 хвилин

150 хвилин

Інтернет

20 стандартних гігабайт + сума гігабайт які ви використовували в минулому місяці

20 стандартних гігабайт + сума гігабайт які ви використовували в минулому місяці

Соціальні мережі (ТІЛЬКИ Facebook)

Безкоштовно з додатків

Безкоштовно з додатків

Як перейти на тариф?

Для переходу скористайтеся запитом — * 705 #

замість висновку

Найбільша проблема будь-яких тарифних планів — це постійне зростання абонентської плати. І при цьому кількість послуг не змінюється. Тариф лайфхак міняв абонплату в сторону подорожчання вже 4 рази, а наприклад тариф разом дзвінки всім — 5 разів і всі вони в сторону подорожчання. І зараз наведено приклад від компанії лайфселл тільки через те що описується тариф лайфхак. Але в компанії Водафон з дешевим і вигідним коли то тарифом лайт + було те ж саме.

p.s. Якщо ви користуєтеся даними тарифним планом, напишіть пару рядків в коментарях. І дайте відповідь на питання: «Що в ньому Вас не влаштовує?» І за словами компанії Водафон для абонентів, які підключили лайфхак до 12.12.2018 абонплата не виросла. Дейсвітельно це так?

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector