Що таке месенджер і чи потрібен він? —

месенджер
У наш час майже у кожної людини є смартфон, що підтримує мобільний інтернет. У той же час компанії мобільних операторів стали брати все більше і більше грошей за відправку смс повідомлень. У зв’язку з цим стали дуже популярними різні додатки — месенджери, додатки для швидкого обміну повідомленнями між пристроями. Переваги таких додатків очевидні, ви можете відправляти безліч повідомлень, але при цьому платити за фактичний трафік, як правило, у всіх тарифних планах є безкоштовне кількість мегабайт.

Що ж таке месенджер і яке «майбутнє» у даного виду програмного забезпечення

Слово месенджер походить від англійського «messenger», що в перекладі на російську мову означає «кур’єр» або «посланник». Кожен абонент стільникового зв’язку, що володіє смартфоном, як правило, використовує кілька подібних мобільних додатків. Такі назви як «WhatsApp», «Telegram», «Viber» і новіші месенджер BIP або Друг Навколо, ознайомитися з останніми можна на сторінці http://programmybesplatno.com/internet/communication/drugvokrug/. Такі додатки набирають популярність кожен день. Вони стали відомі і добре знайомі всім людям починаючи від школярів і закінчуючи навіть літнім віком. Дані програми дозволяють відправляти текстові повідомлення, фотографії, відеоролики і аудіофайли іншим користувачам смартфонів при наявності будь-якого доступу до мережі Інтернет.

Так чи потрібні взагалі месенджери?

Головними умовами використання таких додатка є наявність виходу в Інтернет і установка додатку абонентами мобільного зв’язку, що використовують смартфони. Тут необхідно зазначити, що багато людей старшого віку вважають, що при необхідності можна просто відправити SMS за старим традиційним способом і немає необхідності встановлювати месенджер на телефон. У такій точці зору є певна логіка. Для доступу до функціоналу месенджерів повинна бути включена передача даних в мобільному пристрої, і цей факт серйозно впливає на енергоспоживання смартфона. Адже чим більше часу використовується мобільний Інтернет, тим швидше розряджається акумулятор.

Однак очевидною перевагою для обміну повідомленнями є відправка, як уже було сказано вище, будь-якої кількості повідомлень при невисокій абонплаті за використання інтернету. А також можливість відправки як текстових повідомлень, але також фото, відео та аудіо повідомлень. Також при наявності в смартфоні функції Wi-Fi можна отримати доступ в Інтернет по Wi-Fi мереж. І зараз практично у всіх квартирах встановлено роутер з Wifi модулем. Крім торговельно-розважальних центрах, кафе, барів і так далі. Крім того, месенджер не тільки передає повідомлення, але і здатний приймати голосові повідомлення. Іншими словами дзвонити, а завдяки цьому дзвінки за кордон або в сусідній будинок стоять практично однаково для обох абонентів.

Кожен володар смартфона вирішує сам використовувати або не використовувати той чи інший месенджер. В даному випадку слід визначити свої потреби та пріоритети і потім приймати конкретне рішення.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector