Що таке Джейлбрейк? Що дозволяє Jailbreak? —

джейлбрейк
Давайте розберемося з цим поняттям, і тим, для чого він потрібен. Сам термін Jailbreak — якщо перекласти з англійської, означає «втекти з в’язниці». Дуже символічна назва, чи не так? Насправді під словом «jail» — «тюрма» — ховається обмеження прав користувача, для того, щоб він не міг змінювати системні файли. Відповідно, «Втеча з в’язниці» полягає в тому, щоб надати користувачеві ці файли міняти.

Для чого це потрібно?

В першу чергу Джейлбрейк застосовувався на телефонах, «прив’язаних» до якого-небудь СІМ-оператору, для того, щоб можна було користуватися послугами іншого оператора. Як відомо, в ряді країн можна придбати прив’язаний до якого-небудь оператора, Айфон, і коштувати він буде набагато дешевше, ніж апарат, який розпізнає всі СІМ-карти.

Крім цього, зробивши цю процедуру, користувач може встановлювати на свій пристрій додатки, недоступні для установки на ліцензійному Iphone. Адже компанія Apple стежить за тим, щоб програми могли бути отримані тільки через AppStore, де користувач оплачує їх покупку. Однак, за допомогою джейлбрейка, господар Iphone може встановити на свій пристрій платні програми абсолютно безкоштовно. Правда разом з перевагами, виникають деякі недоліки, які можуть створити самі користувачі, змінивши або видаливши будь-які дані. Але дані проблеми все ж вирішуються, звернувшись в компанію по ремонту телефонів http://www.remont-telephonov.ru/ Вам відновлять працездатність Вашого смартфона і відновлять дані.

Встановити і отримати програму не з AppStore

Крім цього, за допомогою джейлбрейка у користувача з’являється можливість встановлювати програми не з AppStore. Існує навіть кілька спеціальних джерел, що представляють собою щось на зразок AppStore, але створених спеціально для апаратів з джейлбреком. Основним таким джерелом зараз є Cydia — в ній є тисячі програм, більшість з яких є безкоштовні. У Cydia потрапляють ті додатки, які, з якихось причин не пройшли відбір у AppStore, адже, як відомо, вимоги до таких додатків досить високі, і крім системних вимог, розробникам доводиться дотримати так само купу формальностей. За рахунок того, що програма потрапляє в Cydia, у розробника є можливість поширити своє творіння серед користувачів, які зробили джейлбрейк свого пристрою. В іншому випадку, розробник і зовсім залишився б ні з чим.

Дозволяє налаштувати систему

Джейлбрейк так само дозволяє користувачеві підлаштовувати саму систему iOS під свої потреби. Так, наприклад, з’являється можливість вимкнути програми, «висять» в фоновому режимі, щоб продовжити час роботи Iphone від заряду батареї, або додати в систему словники, що переводять слова в необхідних програмах буквально «на льоту».

Дозволяє прикрасити інтерфейс Iphone

Так само, джейлбрейк дає можливість змінювати інтерфейс системи за власним бажанням. Виробник не заклав у свої пристрої змінювати вид значків на екрані, а так само використовувати різні шрифти. Так що, у користувачів є одна настройка, можлива в апараті без джейлбрейка — міняти шпалери на екрані. Тим же, хто зробив джейлбрейк, фактично, відкриваються функції, доступні на Android пристроях: в них за замовчуванням можна змінювати всі елементи інтерфейсу на свій смак.

Таким чином, джейлбрейк, крім основної переваги — скачування програм, недоступних в AppStore, дозволяє створити користувачу якийсь симбіоз iOS і Android системи. Це для вибагливих користувачів, що бажають поєднувати в своєму пристрої плюси обох систем.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector