Про що транслювати в перископ? Оригінальні ідеї для трансляції

перископ тв
Почати, мабуть, варто з невеличкого екскурсу, особливо для тих хто взагалі не знає про що йде мова. Перископ — це місце, де можна транслювати інформацію з власного життя в мережу у вигляді потокового відео в реальному режимі часу. Даний витвір було створено компанією Твіттер, але при цьому сама ідея транслювати потокове відео належить далеко не їм, розробники твіттер всього лише адаптували її для смартфонів, щоб можна було постити не тільки текстову інформацію з будь-якої точки, але і відео.

Детальніше про те, що таке перископ, а також як в ньому зареєструватися і почати транслювати, можна ознайомитися в однойменній статті на сайті periscope-tv.ru. Але проблему зареєструватися і встановити додаток можна вирішити протягом півгодини, а от вирішити про що транслювати і що розповісти спільноті яке буде вас дивитися це набагато складніше ніж здається. І багато людей стикаються з проблемою. З цієї причини ми вирішили викласти кілька оригінальних способів почати трансляцію в перископ.

Способи, які допоможуть вам розважити власну аудиторію.

Ідея 1. стіхоплету. Суть цієї ідеї полягає в тому, що ви створюєте трансляцію в перископі з певною назвою, наприклад, складаю вірші. Люди будуть заходити на вашу трансляцію і писати по 1 слову кожен. Ви ж повинні об’єднати всі ці слова в єдиний вірш. Дану методику можна модифікувати, придумувати не вірші, а цілі історії з слів, які вкажуть вам учасники. Дуже оригінальна гра, яка допоможе вам набрати кілька десятків передплатників за одну трансляцію.

Ідея 2. Обзвон. Суть ідеї полягає в тому, що ви повинні створити трансляцію, в якій люди будуть писати вам будь-які номери (власних друзів і знайомих), ви будете дзвонити цим людям і говорити їм все що завгодно. Однак пам’ятайте про те, що даний спосіб хоч і збирає велику аудиторію, але можна нарватися на злих і підступних людей, на співробітників правоохоронних органів і так далі. Тому якщо ви не впевнені у власних силах і безпеки, не користуйтеся даним методом.

Ідея 3. Тренування. Якщо ви є спортсменом, то тут все зрозуміло — ви можете тренуватися в спортивному залі і знімати все це на відео. Передплатники будуть надходити один за іншим. Але якщо ви не є межею досконалості, то це теж може бути в якійсь мірі популярним. Все, що від вас вимагається, — це напарник, який буде знімати вас на відео. Запам’ятайте про те, що тут головне — ваше спілкування з глядачами (під час самого тренування). І якщо ви є дуже слабким, початківцям «качком» — в будь-якому випадку, перегляди та передплатники будуть.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector