Прямий номер Київстар. Міський. Як підключити? вартість

прямий номер
Для початку слід сказати, що прямий міський номер від компанії Київстар це фактично оренда міського номера з переадресацією на ваш мобільний номер. З цієї причини вам доведеться платити (абонплату) за пакет мобільного зв’язку, тому як тарифних планів без абонплати на даний момент не існує ні в одному операторі. А також плюс до цього доведеться платити щомісячну абонентську плату і плату за вхідні.

Виходячи з вище сказаного, якщо вам потрібен лише прямий номер на постійній основі і при цьому ви проживаєте в великих містах, то краще знайти оператора CDMA зв’язку, який надасть Вам фактичний прямий міський номер і при цьому Вам не доведеться платити додаткову переадресацію. У тому випадку якщо Вам необхідний і мобільний номер і прямий міський, такий як надає http://www.sim-trade.ru/tariff/s-prjamim-nomerom/megafon або Київстар, і при цьому Вам не хочеться носити 2 телефони, то безумовно послуга прямий номер буде для Вас ідеальна.

Вартість послуги — прямий номер Київстар

вартість підключення

10-30 грн (в залежності від тарифного плану)

абонплата

25 -30 грн

Вартість переадресації за хвилину

10 копійок

Іншими словами 200-300 хвилин вхідних в місяць Вам обійдуться в 50-60 грн на місяць + абонплата за свій тарифний план.

Як можна заощадити, якщо мені часто телефонують?

Якщо на прямий номер буде надходити велика кількість вхідних, то вигідніше буде замовити пакет, в який буде включено певну кількість хвилин. Але це можливо реалізувати тільки в тому випадку, якщо Ви є контрактним абонентом Київстар.

Як підключити прямий номер Київстар

Для підключення найбільш простим способом буде скористатися системою мій Київстар, якщо ви не хочете реєструватися або не знаєте, як їй користуватися, то доведеться йти в сервісний центр обслуговування клієнтів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector