Огляд програми TeamSpeak версії 3.0 —

teamspeak
Уже багато років геймери зі всього світу використовують для спілкування в іграх програми, передають голос через інтернет. TeamSpeak одна з найпопулярніших програм призначена для цього, яку використовували по всьому світу, але через те, що оновлення не виходили, поліпшення не з’являлися, вона поступово почала йти в тінь, звільняючи місце під сонцем платним аналогам. Але ось недавно була випущена нова версія TeamSpeak, третя за рахунком, яка практично повністю перероблена і різко відрізняється від своїх попередників.

Програма TeamSpeak-3 як клієнт, так і сервер були написані з нуля, що дозволило позбутися від багатьох помилок, допущених в попередніх версіях, тепер і клієнт, і сервер можна назвати дійсно кросплатформним. Як клієнт, так і сервер прекрасно працюють на MacOS, Linux і Windows http://fastmaster.net/Windows.html, причому програми розроблені як для 32 бітної системи, так і для 64. При запуску програми відразу кидається в очі абсолютно новий дизайн , який відповідає найсучаснішим вимогам. Перше і найголовніше відміну TeamSpeak-3 від попередників значне поліпшення якості передачі мови, це стало можливим завдяки використанню абсолютно нових кодеків.

Так само нова програма повністю прибирає шум і відлуння, з яким практично неможливо було боротися в попередніх версіях. Виправлена ​​одна з головних помилок попередньої версіі- випадання початок фрази при розмові. У новій програмі стало значно більше налаштувань, які безумовно допоможуть налаштувати TeamSpeak-3 саме під вашого користувача. Клієнт TeamSpeak тепер може підтримувати відразу кілька серверів, і користувач зможе просто між ними перемикатися натисканням однієї клавіші, також додана можливість оповіщення про знаходження в мережі як ваших друзів, так і недругів. Недругів можна ігнорувати — тобто, якщо вони щось говорять, ви це чути не будете, причому не має значення під яким ніком ви зайшли на сервер, це налаштування вашого клієнта, і який нік ви собі вибрали, не матиме ніякого значення.

У TeamSpeak-3 додана можливість передачі файлів, причому файли можна зробити доступні для певного каналу, що дуже зручно, якщо певної групи людей треба встановити яке-небудь оновлення. Загалом TeamSpeak-3 версія дуже порадувала всіх шанувальників TeamSpeak своєю функціональністю, дрібні помилки звичайно ще будуть виправлятися (буквально щотижня виходять оновлення клієнта), але вже зараз можна сміливо стверджувати, що ця програма стане гідним конкурентом своєму платному аналогу Ventrilo.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector