Навіщо необхідно використовувати ліцензійне ПЗ? —


Ті часи, коли можна було користуватися краденим і зламаним програмним забезпеченням потроху сходять на «ні». І зараз все більше людей замість десятків годин проведених в мережі в пошуку нормально працюючого антивіруса воліють купити ліцензію. Що найцікавіше часто це виходить набагато дешевше, ніж постійно вишукувати безкоштовні ключі. А про бізнес взагалі краще не згадувати, тому, як для банального домашнього ПК при глюк краденого ПО максимум можна втратити домашні фото, а в бізнесі можна втратити дохід. Але багато хто відмовляється від цього лише з тієї причини, що навіть не намагалися шукати ліцензію, але ж інтернет магазин програмного забезпечення Softkey пропонує купити антивірус всього лише за 200-300 грн і це позбавить вас від більшості проблем при серфінгу в мережі.

Явні плюси ліцензійного ПЗ

Придбання ліцензії — крок відповідальний. Нижче зібраний ряд переваг, які можна помітити, тільки встановивши програму.

  • — Виробник дає 100-відсоткову гарантію, що в продукті відсутні вірусні програми та інші шкідливі елементи;
  • — Працюючи з ліцензією, користувачеві доступна актуальна версія. Це явний плюс, так як «піратки» часто не оновлюються, значить, не можуть дати доступу до всіх можливостей ПО. При першому завантаженні, фірма надає для ознайомлення цей договір. Ставлячи галочку — підписуючи — користувач погоджується на автоматизований процес отримання оновлень;
  • — Сумісні платформи отримують активна взаємодія з програмним забезпеченням різноманітних виробників.

Плюси в залежності від ситуації

Те, що представлено вище — характеристики продукту, дія яких помітно з перших хвилин користування, з початкової установки. Але є ряд інших. Вони залишають «пиратку» далеко позаду:

  • — Можливість отримання знижки (найчастіше, пристойною) на покупку інших продуктів цієї ж фірми-виробника;
  • — Отримання консультації по роботі з ПЗ, допомоги при виявленні несправностей. Тобто, пряму взаємодію з технічною службою компанії;
  • — При роботі з цим програмним забезпеченням, правовласник не має ніяких претензій. Адже теоретично, використання «ламаною» версії переслідується законом.

Так, ліцензійне ПЗ потрібно купити за гроші, цього ніхто не заперечує. Однак замість користувач отримує незрівнянно більше плюсів, ніж, якби він працював з «піратською» версією.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector