Налаштування мобільного інтернету в Водафон і МТС Україна

Якщо у вас виникли проблеми з доступом в 3g інтернет від Vodafone або МТС, тоді вам необхідно здійснити ручну або автоматичну настройку мережі.

Як зробити настройки самостійно

Перше що вам буде потрібно зробити коли ви встановлюєте усі настройки вручну, це вибрати коректний режим роботи свого телефону. Це буде прямо залежати від операційної системи, яка встановлена ​​на вашому смартфоні.

СістемаРежім роботи internet
AndroidWCDMA / GSM
WindowsWindows 2G / 3G або просто 3G (якщо це передбачено цією моделлю)
iOS3G
BackBerry3G і 2G

Після вибору необхідного режиму, вам будуть потрібні самі настройки інтернету. Якщо ви вирішили зробити все вручну, тоді вам потрібно створити в новий профіль доступу, при цьому вказати точку доступу — інтернет.

Додатково ніяких змін вносити не потрібно.

Якщо ви зробили все правильно, у вас при включеній мережі з’являтися значки 3G, H + або H.
Інтернет

Автоматичне отримання настройок

Для своїх клієнтів Vodafone і МТС підготував можливість отримання автоматичних налаштувань, це сильно спрощує вам життя, так як не вимагає практично ніяких дій.

Клієнти Водафон можуть перейти на офіційний сайт і вибрати там розділ «3G Інтернет», прогортав трохи сторінку ви побачите потрібний розділ. Для клієнтів МТС Україна, необхідно вибрати розділ «Інтернет» і в ньому «Налаштування».

Решта дії повністю ідентичні.

Просто заповніть поле номера телефону і інформацію з картинки, після цього ви натискаєте «Відправити настройки», вже протягом 5 хвилин ви отримаєте все необхідне в вигляді sms повідомлення.

автоматичні
Звичайно цей спосіб хороший тільки в тих випадках, коли у вас під рукою є комп’ютер або інший пристрій, що підключений до мережі інтернет. Але що робити Тобто ви поки не маєте такої можливості а налаштувати ваш телефон вам потрібно прямо зараз. Для цього є більш простий спосіб, що дозволяє отримати бажаний результат, просто відправивши СМС повідомлення.

Отже, щоб отримати настройки в будь-який момент ви можете відправити безкоштовне повідомлення на номер 1020 — в тексті вкажіть «0». Після цього ви отримаєте смс повідомлення яке необхідно буде зберегти.

Зверніть увагу, що для коректної роботи 3g інтернету рекомендовано видаляти встановлені раніше доступу до мережі, які для вас більш не є актуальними.

Автоматичний спосіб установки інтернету є більш простим і зручним, але якщо ваш телефон не підтримує їх, тоді вам зможе допомогти тільки ручне налаштування.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector