Як перевірити рахунок на Водафон (МТС) Україна різними способами

На зміну іде МТС-Україна приходить оператор Vodafone (Водафон). Абоненти активно зацікавилися його послугами і вже встигли оцінити високу якість зв’язку. Ми розповімо про можливості здійснення необхідних операцій для власників сім-карт. Зокрема, про те, як перевірити рахунок на Водафон-Україна.

Перевірка балансу Vodafone з телефону

Найбільш простим способом швидкої перевірки балансу на Vodafone є набір відповідної комбінації за допомогою клавіатури телефону.

запит 101

Щоб перевірити основний баланс з телефону необхідно:

  1. Набрати комбінацію * 101 #.
  2. Натиснути кнопку «ВИКЛИК».

При здійсненні USSD-запиту на екрані телефону з’явиться наступна інформація:

  • поточний залишок грошових коштів на балансі номера;
  • інформація за назвою Тарифу;
  • термін дії мобільного номера.

Подібний автоматизований сервіс досить зручний для абонентів і дозволяє розвантажити гарячі лінії і операторів для можливості вирішувати ними більш складні питання.

Перевірка балансу Vodafone через Контактний центр

При тривалому очікуванні результатів USSD-запиту або неможливості з яких-небудь причин його здійснити (наприклад, при втраті чутливості тачскрін) — рекомендується здійснити перевірку, зателефонувавши в Контакт Центр оператора МТС Україна за номером 111 для мобільних пристроїв і 0-800-400-111 для стаціонарних телефонів.
активація сервісу

При дзвінку на короткий номер «111» Ви почуєте автовідповідач, який продиктує актуальне меню. Кожному пункту меню відповідає певна клавіша, яку потрібно набрати в тоновому режимі на клавіатурі телефону для переходу до необхідної інформації.

При необхідності уточнення не вказані в меню деталей або вирішення конкретних питань можна зв’язатися з реальним оператором, для цього буде потрібно:

  1. Вислухати автовідповідач;
  2. Натиснути клавішу «0»;
  3. Дочекатися відповіді оператора.

На жаль, очікування відповіді оператора — сама скрутна частина звернення. Після натискання клавіші «0» і при відсутності на лінії вільних консультантів абоненту буде запропоновано вибір:

  • Здійснити безкоштовний дзвінок з тривалим очікуванням;
  • Перейти на платну лінію з швидкою відповіддю оператора (вартість 50 копійок з ПДВ і ПФ).

Звичайно, значно зручніше перейти на платну лінію, а й спробувати дочекатися безкоштовного відповіді можна спробувати. В цьому випадку необхідно буде набрати після «0» ще клавішу «1», почекати паузу і повторити «1».

Загальна схема безкоштовного звернення за номером 111 буде виглядати наступним чином:

Набір 111 — Кнопка «Виклик» — набір 011 — очікування відповіді оператора

При дзвінку зі стаціонарного телефону за номером 0-800-400-111 отримати необхідну інформацію можна, також вибравши відповідний пункт меню. Для зв’язку з оператором потрібно почекати паузу і натиснути кнопку «0». Причому обробка зі стаціонарного телефону відбувається навіть швидше, ніж з мобільного, що радує власників номерів нового оператора «Водафон».

Перевірка балансу Vodafone в мережі Інтернет

При необхідності перевірки балансу через Інтернет (наприклад, при відсутності по відомим або незрозумілих причин мобільної мережі або при декількох невдалих спробах додзвонитися) рекомендується перейти на сайт https://mts.ua і зробити запит балансу в Online-чаті в правому нижньому кутку екрану. У онлайн-консультанта можна також дізнатися іншу інформацію по особовому рахунку.

онлайн консультант
Форма для запиту в «Онлайн-Консультант»

Варто зазначити, що для вирішення конкретних питань за станом номера, абоненту потрібно надати інформацію за особистими даними або даними з картки.

Спосіб перевірки балансу через онлайн-чат досить простий і актуальним з огляду на активну тенденцію абонентів до використання ресурсів мережі Інтернет, соціальних мереж і всіляких месенджерів для спілкування і отримання інформації.

Перевірка додаткового рахунку

За допомогою сервісу USSD оператора Vodafone у абонента з’являється можливість самостійно уточнити інформацію за номером без будь-чиєї допомоги. Ще одним актуальним запитом є перевірка додаткового (бонусного) рахунки. Здійснити перевірку можна за допомогою певної комбінації клавіш, а саме:

* 101 * 10 #

Після її набору необхідно натиснути кнопку «ВИКЛИК» і дочекатися появи інформації на дисплеї телефону. Все максимально швидко і просто.

В цілому, процес перевірки балансу номера у оператора «Водафон» доступний і зрозумілий для абонентів. Крім того, за рахунок наявності такої кількості можливих способів мінімізується навантаження кожного з каналів, а значить невдалих спроб для здійснення операції практично не буде, і Ви завжди зможете дізнатися кількість коштів на своєму рахунку!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector