Як налаштувати ММС повідомлення в Водафон і МТС

Коли ви відправляєте або приймаєте мультимедійне повідомлення, у вас можуть виникнути деякі проблеми, сьогодні ми розглянемо про правильному налаштуванні телефону, щоб могли спокійно переглядати отримані MMS.

Як налаштувати телефон

ММС (Multimedia Messaging Service) це послуга дозволяє клієнтам МТС і Vodafone відправляти і приймати фото, картинки, звукові і відео файли, від інших користувачів, без використання доступу в інтернет.

отримано повідомлення
Дані ММС і їх налаштування встановлюються автоматично при першому включенні телефону з сім-картою оператора мобільного зв’язку.

Зверніть увагу що прийом ММС доступний тільки після того як ви відправите перше повідомлення іншому абоненту.

Якщо у вас не відкривається отримані мультимедійні повідомлення або взагалі не приходять до вас, в такому випадку вам буде потрібно повторно отримати настройки. Для цього достатньо відправити безкоштовне СМС з цифрою «0», на виділений номер 1020, відправлення доступна для всіх клієнтів Водафон і МТС Україна.

Якщо після того як ви отримали настройки, повідомлення все одно не можуть бути переглянуті, тоді перевірте налаштування телефону, на правильність.

Вони повинні бути наступними:

налаштування

Відправка MMS, доступна для всіх клієнтів, відправляти повідомлення ви можете все операторам як України так і за її межі. Крім цього ви можете відіслати мультимедійне повідомлення на електронну адресу (за умови що він не більше 21 символів). Для цього достатньо просто замість номера телефону вказати необхідний e-mail. Ціна ММС визначається згідно вашого тарифу.

Перегляд повідомлень через інтернет

Компанія Водафон і МТС надає своїм абонентам можливість переглядати MMS за допомогою комп’ютера, завдяки додатковій послузі «Моє ММС». Це дуже зручна послуга особливо якщо повідомлення не було доставлено або прийшло битим.

Мультимедіа
Перегляд вхідних ММС доступний для клієнтів МТС І Водафон, але тільки на сайті Vodafone. Перейдіть в розділ «Послуги» і виберіть «MMS», прогортайте трохи вниз і побачите посилання на необхідний ресурс.

Для того щоб переглянути MMS вам буде потрібно:

  1. Ввести свій телефон в форматі 380-99-000-00-00.
  2. В поле пароль вказується код, який був в отриманому повідомленні про наявність ММС.
  3. І натискаєте «Вхід».

Після цього ви зможете переглянути ММС використовуючи телефон.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector