Смс центр Водафон і МТС Україна: номера та налаштування повідомлень

Більшість людей, для спілкування в режимі текстових повідомлень за краще використовувати соціальні мережі та електронну пошту. Однак, сервіс передачі коротких текстових повідомлень (Short message service) все ще є досить популярною і затребуваною послугою, особливо в ситуаціях, коли відсутня інтернет-з’єднання або абонент використовує для комунікації застарілу модель телефону.

SMS-центр

sms центр
Передача і отримання повідомлень проходить за допомогою GSM каналу. Перш ніж бути відправленим адресату повідомлення надходить в СМС-центр, звідки вже відправляється на вказаний номер. По суті, даний номер СМС центру «Водафон Україна» є поштовим відділенням, яке обробляє всі пропозиції, що надійшли смски і пересилає їх адресату.

Номер СМС центру від МТС

Для того щоб послуга відправки і отримання коротких повідомлень робота коректно, необхідно переконатися в правильності налаштувань вашого телефону. Неважливо є ви власником телефону на операційній системі Андроїд, Ios або у вас кнопковий телефон, перед використанням програми вам необхідно ввести номер СМС центру.

отримано смс
Найчастіше, цей номер автоматично зчитується з сім-карти. Однак, в деяких ситуаціях, наприклад, при частій заміні sim-карт різних мобільних операторів, налаштування можуть збитися, і їх необхідно заново прописати вручну. Варто відзначити, що дані параметри компанія «Водафон» отримала в спадок від «МТС».

Налаштування телефону для прийому і передачі SMS

В налаштуваннях вашого смартфона, при користуванні мобільним оператором Vodafone, повинен бути прописаний номер +38050000501. При цьому мають бути бути правильно встановлені інші параметри.

номер sms центру мтс
Зокрема, в настройках повинен бути в полі «Формат повідомлення» вибрано значення «текст», а тип з’єднання, який використовується для передачі текстових даних — GSM. У деяких моделях кнопкових апаратів і смартфонів присутній пункт меню «Через той же центр» — дана опція повинна бути відключена.

Номер СМС центру «Водафон Україна» дозволяє відправляти і отримувати звіти про успішну відправку і доставку повідомлень. Для використання це функції необхідно, за бажанням включити або відключити їх у відповідному підпункті вашого девайса.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector