Можливості антивіруса Касперського —

касперский
Антивірус Kaspersky — це чудова можливість встановити всесвітньо відому розробку лабораторії Kaspersky, яка допоможе надійно захистити ваш персональний комп’ютер від будь-якого роду вірусів і шкідливих програм, які існують і певні на сьогоднішній день є просто ідеальною для усунення черв’яків, троянів, вірусів, адже вона не просто поміщає їх в карантин, а й відновлює файли, які були пошкоджені цим вірусом за час його дії. Вже через кілька хвилин ви зможете оцінити всі переваги продукту.

Завантажити безкоштовну версію антивіруса можна тепер в новій версії, де тепер є багато доповнень. Оновлена ​​версія тепер має деякі зміни, які були недопрацьовані в попередній версії, або були незручні у використанні:

  • Покращено інтерфейс, зручність користування і простота настройок.
  • Спрощено файл установки, тепер все працює в автоматичному режимі
  • Перевірка потенційних загроз на змінних носіях і file exe який тепер може встановити безкоштовний антивірус Касперського з носія.
  • Ще більш автоматизована захист системи, збільшення налаштувань і карантину.

Касперський (безкоштовна версія) — це антивірус, який має дуже простий, зручний вид, де навіть недосвідчений користувач може знайти все необхідне для установки, використання і деінсталяції. Пробний продукт — це універсальна програма, яка може виконати комплексну перевірку всього комп’ютера. Також в Касперськом передбачено і ручне лікування вірусів і шкідливих програм, що буде неодмінно корисним для впевнених користувачів, які самі можуть визначати рівень небезпеки вірусу і відрізняти його від потрібних встановлених програм.

Тепер антивірус Касперського скачати безкоштовно і встановити ще простіше, адже ви можете знайти цей продукт в спеціальному файлі Exe, який встановить і налаштує програму всього за кілька миттєвостей. Також дуже великою перевагою цієї програми є і те, що пробний Касперський зовсім не конфліктує з іншими програмами та екрани двох різних програм не накладаються один на інший, тому версія Касперського може бути встановлена ​​ваш персональний комп’ютер крім іншого антивіруса і антішпіонскіх програм. Також ви завжди можете викликати майстра з нашого сервісу. Він може зробити всі ці роботи за вас і заощадить час.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector