Мессенджер BIP і VEON. Тарифи з безкоштовним доступом до VIBER —

Лайфселл і BIP

Компанія лайфселл практично відразу після ребрендингу представила свій месенджер під назвою BIP і ясна річ, що доступ до даного месенджер з тарифних планів лайфселл — безкоштовний без урахування трафіку. Але разом з цим доступ найбільш популярному месенджер під назвою Viber — зник з усіх тарифних планів лайфселл.

Завантажень (не користувачем) відвідувань — 368 393

Відгуки користувачів BIP

отзви BIP

Київстар і VEON

Теж саме відбулося і з Київстар. Як тільки вони випустили месенджер VEON пропав безкоштовний доступ до Viber, навіть в так званому пакеті безлим відео за 90 грн на місяць — доступу до популярних мессенджерам — немає.

Завантажень в плеймаркете на даний момент — 11046

Думка пользоватлей — VEON

отзви на veon

Водафон і VIBER

Компанія Водафон поки не створила і швидше за все не буде створювати свій месенджер, з цієї причини доступ до нього ще безкоштовний, тільки от не з усіх тарифних планів. Але хоча б на цьому спасибі.

Тарифи Водафон в яких йде доступ до вайберу без урахування таріфіка:

Vodafone RED S
Vodafone RED M
Vodafone RED L

підсумок

Зрозуміти чому київстар і лайфселл не надає доступ до VIBER можна, вони хочуть просунути свій продукт і конкуренція — це безумовно плюс, але тепер користувачам необхідно платити за доступ до месенджер. На відміну від компанії Водафон.

Пишіть в коментарях, що Ви про це думаєте і наскільки VEON або BIP буде популярним в майбутньому, якщо звичайно ви ними користуєтеся.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector