Коли потрібно купувати Iphone або Android? —

Відразу хочеться сказати, купуючи Iphone потрібно розуміти що жоден з даних апаратів не призначений для просто дзвінків. Якщо ви хочете круто виглядати перед знайомими то краще купити хороший телефон нокиа бізнес класу і це буде і надійно і правильно. Так як телефони, навіть телефонами їх складно назвати бо це вже інший рівень, в надійності поступаються за багатьма параметрами. Наприклад якщо це ємнісний екран то його робоча температура вище нуля і якщо ще розмовляти можна навіть при мінус … градусів, то ось набрати номер на такому екрані вже буде важкувато.

чи потрібно купувати iphone

Якщо ви не знаєте як встановити програмне забезпечення на iphone або android то це не повинно вас лякати, тому що інструкцій з цього повно і в Інтернеті і якщо на крайній випадок можна попросити у знайомих або встановити за гроші в сервісному центрі. Але то програмне забезпечення ще як правило і коштує грошей це було більш детально описано в статті про вибір iphone і android.

Але, як завжди є якісь, але, тому що установка софта це лише третина дороги. Припустимо ви встановили собі ігри, приколи, карти GPS, припустимо вони будуть навіть працювати і у нас в Україні, але користуватися цими програмами потрібно вміти, і вони повинні бути потрібні.

Якщо ви не хочете купувати окремо gps навігатор або вам потрібен навігатор, який потрібно носити завжди з собою. А як відомо навігатор який важить близько 200 грам з розміром екрану в 4 дюйма не так просто і потягти. Те звичайно вам потрібен телефон з GPS приймачем, але знову ж таки в такому випадку краще звичайно вибрати андроїд і навіть не замислюватися. В такому випадку відпаде головний біль з приводу, де брати ці карти. Тому що по картах гугл які стоять в айфоне за замовчуванням сильно не поїздиш, особливо у нас в Україні при доступному Інтернеті тільки зі швидкістю в 256 кб і то якщо пощастить.

Друге правило, коли потрібен дійсно такий телефон, якщо ви активно переміщується і вам постійно потрібен доступ до Інтернету. Наприклад, якщо ви оформляєте замовлення через свою онлайн базу даних, яка важить на віддаленому сервері і так далі …

Якщо ви активний користувач контакту та інших соціальних мереж, то тут безперечно працювати у всіх соц мережах з таких апаратів дуже зручно. Але особисто моя думка можна працювати в таких мережах і з ноутбука який можна купити в 2 рази дешевше …

Але, не буду нікого ні в чому переконувати або налаштовувати на свою точку зору. У кожного свій шлях …

p.s. — Кондиціонери і фільтри для води на сайті — http://dvoda.com.ua/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector