Який телевізор купити: вигнутий або прямий? —

фантазія вигнутого телевізора
В останні роки на ринку з’явилися не тільки прямі, але і вигнуті телевізори, кожні з яких відрізняються своїми достоїнствами і недоліками.

Вигнуті телевізори цінні тим, що гарантують повноцінний 3D-ефект, якщо сісти правильно, тобто строго по центру і на певній відстані. В даному випадку все периферійний зір людини буде отримувати відеокартинку. Нічого зайвого в огляд потрапляти не буде. Комфортний перегляд широкоекранного фільму виявиться просто неймовірним задоволенням. Нехай дані телевізори коштують чималих грошей, але вони окуповуються практичністю — вам не потрібно буде ходити в кінотеатр і витрачати великі гроші. І навіщо, коли вдома є власний повноцінний кінотеатр, в якому і звук, зібраний з окремою аудіосистеми з сабвуфером, відрізняється високою якістю?

Які недоліки мають вигнуті екрани телевізорів?

Але, як кажуть зв’язківці, — «Гладко було на папері, та забули про яри». Недоліки є і перший з них це висока вартість телевізора. Другий — неможливість перегляду великою групою людей, оскільки всім банально не вистачить місця в центрі кімнати. Більш того, буде спостерігатися такий неприємний ефект, як переломлення квітів за рахунок використання кривизни монітора до спотворення кольору. Навіть якщо в кімнаті 3 людини, то третій не отримає того ефекту і задоволення від перегляду. І можливо через те що технологія вигнутих телевізорів ще трохи «сира», не варто викидати гроші і звернути увагу на телевізори з такими ж функціями, підтримкою 3d, Smart, але при цьому мають прямий екран.  

Хоча і проблеми з перекручуванням кольору і яскравості можна вирішити за допомогою OLED-дисплея, в якому застосовуються органічні пікселі, цінні тим, що при будь-яких умовах гарантують природне відтворення кольорів. Але вартість створення екрану в 40-50 дюймів коштує чималих грошей, а за них ви можете купити 3-4 ТВ такого ж розміру. Також у таких екранів телевізорів є серйозний недолік, а саме згоряння пікселів через 2-3 роки безперервної експлуатації. Але якщо вигнутий телевізор буде використовуватися для перегляду фільмів формату 16: 9, то термін служби значно збільшиться.

Всіх цих недоліків можна сміливо уникнути, як ви вже здогадалися це купити прямий телевізор. У кращих версій даних телевізорів спостерігається високий кут огляду, який може досягати параметра 120-150 градусів, що дозволить великій компанії людей насолодитися великим екраном.

Плоскі телевізори вважаються зручними і в плані установки. Якщо вигнуті телевізори можна встановлювати і на підлозі, використовуючи підлоговий столик, і підвішуючи на стіну, то в разі вигнутих телевізорів для інсталяції потрібно використовувати настінний стенд, завдяки якому телевізор піднімається практично на будь-яку висоту. Кращі версії настінних стендів (шарнірно-стельових) гарантують поворот телевізора не тільки в горизонтальному напрямку, а й у вертикальному.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector